Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem? Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. Van egy tanár az intézményben, aki már az első pillanatban 'elvette az eszemet'. Ahogy belépett a terembe, tudtam, hogy 'ebből baj lesz'. Amolyan szimpátia első látásra kategória volt. Aztán ahogy telt az első óra, úgy kezdett el ez az egész erősödni. Az óra elején be kellett mutatkozni, pár szót kellett szólni magunkról (kisebb létszámú, gyakorlati óra volt). Amint rám került a sor, rám sem nézhett, hanem ennyit mondott: 'Xy, kérem mondjon magáról pár dolgot' (holott nem találkoztunk sosem előtte. E fel is tűnt pár csoporttársamnak).

Sokat humorizált, nem egy poént szegezett felém, volt olyan poén, ami nem esett le a csoportnak, vettem a lapot és arra is tett egy vicces megjegyzést.


Az adott félév utolsó óráján átbeszéltük a 'projekt munkánkat', az enyémnél is 'hozta a formáját'. A legvégén említette, hogy a tanszék programot szervez, amire bátran lehet jelentkezni (ekkor végig rám nézett). Elmentem, valahogy pont egy asztalhoz került velem...


Idő közben kozulenst is kellett választani. A képzés felénél már tudtam, milyen témában szeretném írni a szakdolgozatomat. Bajban voltam, mert a fent említett tanár szakértője a témának, másat nem akartam választani, mert idegennek éreztem magamtól. Utána jártam, lehet e másnál írni, de nem. Nála írom.


Nagyon segítőkész, sokat poénkodik az egyéni konzultáción. Egy ideje kedves kolléga felszólítással ír e-mail-t. Nem egyszer próbálta személyesebbre venni a hangvételt (látja, hogy bánt valami, meséljek róla, stb), de tartom magam ahhoz, hogy csak egyetemi témáról legyen szó.


Nagyon sokat jár a fejemben a férfi, mert intelligens, humoros, hasonlónak vélem a stílusát az enyémhez, csupa pozitívum, jóképű. Hasonló kaliberű 'párt' keresek évek óta. Úgy érzem, bizonyos szempontból ürt tölt(ött) be az életemben. Sokkal boldogabb vagyok, ha találkozom vele. Túl sokat gondolok rá és ez nincsen jól.


A legszebb az egészben, hogy észrevettem a kezén egy arany gyűrűt :(


Mit tegyek? Hogyan felejtsem el?


24n



2017. márc. 8. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből még jó nem sült ki, kivéve ha phd-s, ha rendes tanár, akkor gázos a szitu.
2017. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi. Lediplomazol, azt csokolom, ha nem arra az egyetemre mesz MA-ra akkor ez ennyi volt.


Bocs de engem ez a sok idezojelezgetes nagyon idegesitett, plane hogy a normalis idezojel az igy nez ki: ,,szoveg"

Remelem a szakdogadban nem igy fogsz idezni, mert kidobjak az ablakon kb.

2017. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy írsz, mint egy férfi:D Emlèkeztetsz valakire:D Tök durva;)
2017. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piroska és a farkas ***** válasza:
Arany gyűrű v karikagyűrű? Mert nem mindegy...
2017. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!