Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan hogy valaki elakarta hoditani a parotokat?

Figyelt kérdés
Milyen messze ment el az illeto hogy megprobalja a parotokat elcsabitani? Mi lett a vege es hogy kezeltetek a dolgot?
2017. márc. 9. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már... én jót nevettem a gyenge próbálkozásán, ő már kevésbé azon, ahogyan a párom elzavarta.
2017. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de a páromat, nem kell megvédeni. Egyszer kiosztotta pasit nyilvánosan. Utána, került minden olyan helyet, ahol mi megfordultunk.
2017. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyertelmu nyomulas nem volt, szerintem azert mert egy alapbol batortalan lanykarol volt szo, de mindkettonknek leesett, hogy bejon neki a baratom. Nem zavart, semmi komoly nem tortent, irogatott csak neki messengeren de csak ilyen gyenge kis hetkoznapi kerdeseket, aztan lekopott idovel mikor belatta, hogy nem vevo ra a parom :D

Erosebb nyomulas eseten se aggodnek, aki nagyon ramenos lenne azt valoszinuleg hatarozottan leepitene.

2017. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, orulok hogy ilyen stabil mindegyikotok kapcsolata.
2017. márc. 9. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt és el is hódította.

Még főiskolán ismerkedtünk meg, a lány koleszos volt, a hódító szintén. Kb fél évet voltunk együtt, az egyik bulin felkérte táncolni(rocky), láttam hogy nincs ellenére, jól érezte magát. A buli végén megkérdeztem, hogy bejön-e neki a srác, amire azt válaszolta, hogy csak egy ismerős. Aztán az elkövetkezendő 3-4 hétben többször is "hármasban" buliztunk, megkérdezte a srác tőlem, hogy nem zavar-e dolog, amire azt válaszoltam, hogy amíg a barátnőm szeret vele táncolni addig részemről is rendben. Aztán egyik nap kaptam egy email-t (jó kérdés honnan tudta az email címemet),amiben volt egy csatolt kép, amin éppen smároltak, azóta nem is beszéltünk egymással. Többször keresett telefonon, de nem vettem fel, szerencsére gyorsan találtam mást helyette, nem viselt meg különösebben a dolog. Egyébként most is így állnék a dologhoz, ha menni akar, hát menjen, nem fogom visszatartani.

2017. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teny hogy aki viheto azt had vigyek, de azert nem mind egy hogyan.
2017. márc. 9. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Értelmes ember nem a párja előtt flörtöl másokkal kezdjük ott, hacsak nem totál hülye..:D Ha valaki félre akar lépni, úgy is megteszi titokban a párja tudtán kívül. Kár abban ringatnotok magatokat, hogy a párotok azért zavarta el, mert annyira szeret titeket, stb.. Valszeg nem jött be neki a csaj és ez volt az oka, emg hogy ott voltatok ti. Egyedül lehet más lett volna a helyzet..
2017. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
7# Jaj, ezek szerint nem is szeret, te jobban tudod, megyek sirni es szakitani.
2017. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma 13.36-os: miert vagy ilyen negativ? Neked is van rossz tapasztalatod? Ha lenne parod es valaki titokban beprobalkozna nalad, akkor elhajtanad?
2017. márc. 9. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lelehet pontozni a #7-es választ, de szimplán csak reálisan látja a dolgokat és nem él egy naiv álomvilágban.

Rengeteg sztorit láttam, amikor áradoztak egymásnak a párok és látványosan lekoptatták azokat, akik próbálkoztak, de nem jöttek be nekik. Közben, minden 2. ilyen emberke vígan félredugott mással.

A helyzet az, hogy a legtöbb embert lehet vinni. Elég egy apró veszekedés vagy annyi, hogy sok a munka és a felek kicsit kevesebbet tudnak egymásra figyelni. Ha ilyen esetben képbe jön egy ideális harmadik, akkor a többség elcsábul. Érdemes megnézni, hogy hány párkapcsolatban van megcsalás és hány házasság végződik válással. Aztán elgondolkozni.

2017. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!