Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy barátomba, de félek hogy nem viszonozza?

Figyelt kérdés

Tetszettem neki mindig, ő is nekem de csak barátok vagyunk. Közös baráti társaságunk van, kb 2 éve ismerem. Múltkor csókolóztunk, kicsit ittasan. Ekkor mondta azt is, hogy mennyire régóta vágyik erre. A lényeg, külsőre biztos hogy tetszem neki, és persze kedvel is, barátok vagyunk. (Más mondta, hogy eleinte fel akart engem szedni, csak akkor mással voltam) Időnként mondja, hogy szeret, ha ki vagyok borulva megvígasztal, nagyon türelmes és érdekli mi van velem.

Csak nem tudom, hogy ez száz százalékban baráti dolog-e.

Az utóbbi időben jóval közelebb kerültünk egymáshoz, gyakrabban keres, többször látom. (Régebben pár hetente-havonta, mostanában heti többször is) Legújabb szokása az éjszaka közepén felhívni, hogy nem megyek e erre arra.

Persze lehet ő se tudja mit akar, és nem akarom elrontani a barátságunk. Így is pengeélen táncolunk, barátok nem kavarnak.


2017. márc. 9. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Elnehetnél sötétsugárzónak. Persze hogy akar tőled valamit! Istenem ennyire vak hogy lehet valaki?!
2017. márc. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!