Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, igaz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, igaz az, hogy csak abba vagytok képesek beleszeretni, akit már első látásra jóbőrnek tartotok?

Figyelt kérdés

Az nem opció, hogy eleinte ugyan nem vált ki belőletek semmi különöset (tehát átlagos külsejűnek tartjátok, vagy egy kicsivel az alattinak), de a végén mégis megszeretitek, és ezáltal megszépül a szemetekben?

Annyiszor hallottam már, hogy ti nem így működtök, és érdekelne, mi az igazság.


2017. jan. 18. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem igaz. Jelenlegi párom először így semmi. Csak spanolgattunk ilyesmi. Aztán mondom áá egy patron cső hátha benne van. Nem volt benne,de a csókot viszonozta. Időközben pedig megszerettem totálisan


22/F

2017. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Közel sem igaz. Akiktől meg ezt hallotad, ritka nagy idióták lehetnek.
2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Közel 7 éves kapcsolatom lett olyan csajjal akit csak egyszer fel akartam próbálni. Bunkó leszek, még azon is gondolkodtam elején. Majd mindennél jobban szerettem. Sajna vége és ő lépett.
2017. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Lóbőrt olvastam. :(
2017. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sok Nőtől halottam már hasonló történetet, de pasiként azt tudom mondani, hogy ez nem így működik. Ami tetszik a szemünknek azt azonnal érezzük, és ami taszít az is megteszi a hatását.
2017. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"ti nem így működtök"

az általánosítás szónak nézz utána a lexikonban kérlek

2017. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5, igen ezt hivják felszinességnek. Számos iylen férfi van, és számos uylen női is. De ha megkérhetek öregem, ne beszélj a "mi" nevünkben.
2017. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Diavolino44 ***** válasza:
Ez nagyon fura, de nem teljesen igaz, legalábbis az en esetemben.. a legtöbb lany aki komolyabban tetszett, arra az elso pillanatban azt mondtam, hogy nem is rossz. S később tetszett meg ugy igazan, ellenkezője is volt szep számmal,mikor az elejen azt mondtam, Nah ez az a csaj az en típusom, s par találkozás utan meg nem értettem mi tetszett rajta mikor először megláttam.
2017. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én akkor vagyok képes szeretni valakit teljes mértékben, ha megismerem a személyiségét, az apró kis dolgait. Talán a beszéd stílusa, viselkedése, gondolatai, érdeklődési köre, önbecsülése az ami miatt rajongok érte és szinte mindegy hogy néz ki, szeretni fogom. A személyiség minden esetben kiül a külsőre is. Nyilván egy plázacicában nem fogom megtalálni a leírtakat, és ezt az első látástól kezdve tudom.
2017. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!