Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van és mennyire baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van és mennyire baj, ha egy barátságban a felek nem merik megbeszélni, mi van köztük tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Fiú és lány között.

2017. márc. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom jobban kedvelik az embert annál, minthogy megkockáztassák azt hogy elveszítik csak mert tetszik nekik a másik. Esetleg bele is vannak esve.

Én pl kockáztattam már, nem jött be és borzasztó rossz volt hogy megromlott a kapcsolatunk, aztán nem is nagyon láttam többé. Néha keressük egymást, de nem stimmel.

Persze igaz barátságban ezt is ki lehet küszöbölni, megbeszélni.

Minden a két adott embertől függ, mindenki más, másképp reagál.

2017. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Volt egy fiúbarátom, akibe szerelmes voltam. A hangsúly a múltidőn van... Elmondtam neki, és azóta nem beszéltünk. Aztán most beleszerettem egy másik haveromba, neki se akartam elmondani, pont azért, mert nem akartam, hogy vele is megromoljon a kapcsolatunk. Mondjuk amióta mégis elmondtam neki, mert kiszedte belőlem (ő tudta, csak tőlem akarta hallani), azóta csak jobb lett a kapcsolatunk. Szóval egyik sem garancia. Lehet, hogy többé egymáshoz sem szólnak majd a felek (bár szerintem ez gyerekes), de az is lehet, hogy csak jobb lesz.
2017. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Egyetértek az első kommentelővel...

Már több mint egy éve ismerjük egymást, "Ádámmal"... Ádámnak van egy legjobb haverja... Dávid... én D.-vel jártam, és közben ismertem meg Ádámot is... D. hanyagolt engem... Ádám pedig törődött velem, minden szabad percünket együtt töltöttük. Eszméletlenül jó volt Ádámmal..

Úgy éreztem nem kell nekem senki ameddig ő itt van mellettem... aztán... én hülye elmondtam neki, hogy szeretem... és nekem úgy tűnt, hogy megsértődött... persze értettem, hogy mégis csak a legjobb haverjával jártam... ezt nem akarta megkockáztatni...

Rövidre zárva a dolgot... a mai napig nem tisztázódott a köztünk lévő "viszony"... az eset óta 3 szor láttam...de azt érzem, hogy abszolút semmi kedve hozzám.

Szerintem, bizonyos helyzetekben (persze úgy, hogy jól átgondolva) ha már olyan régóta tart a barátság, akkor ez szerintem még "túl lehet lendülni ezen"..

De legfőképp azért nem... mert félünk elveszíteni egy olyan személyt akit szeretünk és közel áll hozzánk...

(Bocsi, hogy hosszú lett)

2017. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!