Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van az emberekkel? Ráírtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van az emberekkel? Ráírtam egy lányra (távoli ismerős) facebookon, hogy "Szia, mi a helyzet? :-) " Erre letiltott!

Figyelt kérdés
Én vagyok ennyire értéktelen személy, hogy dobnak a kukába, vagy az emberek nagy része van megkattanva mostanában? Mi lehet ez?
2016. dec. 21. 12:47
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%
Ne is törődj vele, ilyen ez a mai világ ,nem tudsz vele mit csinálni
2016. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%
Vagy ne vedd személyes sértésnek és kattanj le a facebookról.
2016. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
44%

Általános világvége hangulat, kb 40 eve tart. Na ez az, amikor vki csak azert jelolget vissza vagy be, h legyen 457 ismerőse, de kommunikáció nuku.

Biztos megjött neki, ne vedd a szívedre!


N

2016. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%

Elejét vette valami kellemetlen levelezésnek.

Mi a baj?

2016. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

"Elejét vette valami kellemetlen levelezésnek.

Mi a baj?"


ez a baj.

Ha nem érted.

2016. dec. 21. 13:15
 6/47 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, én mondjuk nem szoktam, meg nem is szeretnék letiltogatni senkit, de őszintén, egy ilyen üzenettel mit lehet kezdeni? Ha válaszolok, hogy "szia, nem sok", akkor mennyivel van előrébb az illető? :D

Másrészt lehet, hogy a te szándékod épp nem az volt, hogy felszedd, ezt nem tudom, de hidd el, az ember lánya egy idő után nagyon megunja, hogy állandóan eszébe jut valami távoli ismerősnek, és ilyen semmitmondó marhaságokat írogatnak, hogy "mi a helyzet". Sokan sajnos még mindig abban a hitben élnek, hogy a facebook társkereső, és amíg élek, nem fogom megérteni, hogy MIÉRT. Az összes lány ismerősöm ugyanilyen értetlenül áll a dolog előtt, és mindnek tele a töke az ilyen "szia mizu?" típusú pasikkal.

Nem hinném, hogy értéktelen személy vagy, úgy gondolom, hogy ahhoz NAGYON durván el kell ásni magad, hogy értéktelen legyél (pl pszichopata sorozatgyilkosnak lenni), de ha ennyit tudsz magadból mutatni, hogy "mi a helyzet", az bizony nem tűnik valami értékes beszélgetés kezdetének. Plusz mondom, valószínűleg a csaj már tudja, hogy mi szokott lenni az ilyen beszélgetéseknek a vége, és inkább elejét veszi a dolognak. Ennyi.

2016. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Jó, de lányok.

ha mondjuk valami kigyúrt jóképű gazdag srác ír rátok, hogy "Szia, mi a helyzet? :-)" aki épp a mauritiusi nyaralásáról rak ki képeket, és ilyenolyan népszerű.


Akkor ti még attól is elolvadnátok, hogy esetleg véletlenül rátok írt egy betűt.


Most ennek meg van egy olyan ellenpontja, hogy a szürke srác rádír, és b**szod ki tiltod le a francba. Az mi?

2016. dec. 21. 13:48
 8/47 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, lehet, hogy hülyén fogalmaztam, de egy ilyen szövegtől MINDENKI érdektelen lesz. Pont nem érdekel, hogy hol nyaralt. Miért érdekelne? Az az én életemre milyen hatással van? Nem költői kérdés, áruld el, hogy NEKEM miért lenne jobb attól, ha Ő mauritiuson nyaral.......????? :D

A facebook meg MÉG MINDIG NEM TÁRSKERESŐ, akkor se, ha valaki gyémántokat kakil reggel.

Azt meg írtam, hogy nem tiltok le embereket, 2 ember van letiltva, az egyik nonstop írogatott hogy feküdjünk le, a másik meg maga kérte, hogy tiltsam le.

2016. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
61%

#7, akkor őt egy ribinek tartod, ha jól értem.

Ő meg leszedte ezt.

És teljesen normálisan reagált. Mégis mit képzelsz?

Hogy letolja a bugyiját ettől a csillogó szellemtől?

Minden normális ember arra gondol, hogy ez az alak benyom egy nap száz ilyet, hátha... szóval még nyomi is vagy.

2016. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
39%
Nyugi engem tartalmasabb beszélgetések után is tiltottak már le ok nélkül távoli ismerősök...ne vedd tényleg a szívedre. Gusztustalanok az emberek sokszor, főleg a mai pittsák
2016. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!