Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy miattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, hogy miattam verekedett?

Figyelt kérdés

Kicsit komplikált a dolog, a lényeg, hogy van három srác haverom, akikkel/miattuk pár hónapja elég nagy bajba keveredtem. Csak azért nem lett belőle komolyabb rendőrségi ügy, mert vannak mögöttük gazdag szülők, és dörzsölt ügyvéd, de nyilván azóta is téma ez az egész. Nem olyan rég pedig megismertem az egyik haverjukat (neki semmi köze nem volt az egészhez), nagyon nagyon jóba lettünk, ő teljesen más, mint a másik három. Néha kicsit úgy érzem, hogy az a kedvesség és szeretet, amivel hozzám viszonyul, nem csak baráti, de sose utalt rá nyiltan. Ez a srác megtudta nemrég azt a bizonyos ügyet, tegnap pedig találkoztam a másik három sráccal, mindegyik szeme alatt csinos monokli volt. Először kamuztak, aztán mondták el, hogy az a bizonyos srác a "ludas", találkoztak négyen, és nekik esett MIATTAM, hogy ha miattuk bajom lesz, kicsinálja őket, és hasonlók.

Teljesen ledöbbentem, azt azért fontos tudnotok, hogy birka türelmű srácról van szó, egy csepp agresszió nincs benne, az utolsó ember, akiről ezt gondoltam volna.

Nem merek nála rákérdezni, tartok a válaszától bármi is lenne az, nem tudom miért. Nem vagyunk már 17-18 évesek, de ez rettenetesen zavar, és nem szeretném hogy miattam hülyeségbe keveredjen..

Mégis miért csinálhatta? Normális dolog egyáltalán?


2017. márc. 10. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsold ki a Gossip Girl-t mára.
2017. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Várj,kitalálom(brainstorming on): a 3 barátod neve Frank,Eric és Thomas, a 4.pedig Jerry, viszont egyik mögött sincsenek sem gazdag szülők (az Mimi, akinek az apja,Roy a helyi Don),sem pedig dörzsölt ügyvéd,bár Jerry apja dörzsölt tornatanár..(brainstorming off).
2017. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!