Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Verekedett már miattatok/értet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedett már miattatok/értetek a párotok?

Figyelt kérdés

A régi párom egyszer verekedett egy férfival azért mert megfogta a mellemet.

A jelenlegi párommal bulizni voltunk a hétvégén, a mosdó folyosóján egy idegen pali felnyomott a falra elkezdte a nyakamat puszilgatni. A párom csak nézett annyit mondogatott hogy "engedd már el". Sikerült nagy nehezen ellöknöm magamtól. Majd a párom megfogta a kezem és azt mondta menjünk haza.

Azért jólesett volna, hogy segít nekem, hogy az a férfi ne nyomuljon rám, de ő szinte semmit nem tett.

Értetek verekedett már össze valakivel a párotok? Ha igen mi történt?



2016. jan. 11. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, bár én férfi vagyok, szóval furcsa lett volna, ha a barátnőm verekszik értem. :D


Én viszont védtem már meg az egyik volt barátnőmet.

2016. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez lelki alkat kérdése a fiú részéről.

Vannak akik nagyon félősek fiú létükre is és valaki pedig szinte semmitől sem fél.


Neked az igényed pont ez lenne de sajnos kifogtál egy félős fiút.

Ennek is van jó oldala de ez nem derül ki ilyen esetben csak ha valami nagyon szélsőséges dolog történne.

Például a gátlástalan részeg pali felnyom a falra majd jön a tökös pasid aki lebasz neki egyet az meg előszed egy bökőt a zsebéből és szét késel titeket.

Mondjuk te megúszod és össze foltoznak a kórházban a pasid meg belehal a sérülésekbe a helyszínen.


És akkor örülhettél hogy volt egy tökös pasid csak épp a dolog kimenetele lett végzetes.


Szóval ebből a szempontból az úgymond "gyáva" vagy balhékerülő pasi akár előnyben is lehet mert így legalább mindenki otthon alszik.


Mondom ezt úgy hogy kés nélkül a szemetet sem viszem ki a házból és ha meghallanám hogy valaki egy ujjal is hozzá merne érni bárkihez akit szeretek annak összetörném a csontjait, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.

2016. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az a kés akkor is előkerülhetett volna, ha a nő próbál szabadulni, a pasia meg csak nézi... Kiragadtál 2 forgatókönyvet a több ezerből... Persze bármelyik megtörténhet, a sorsunkat nem kerülhetjük el. Ha neked fontos, hogy a pasid "tökös" legyen, válassz olyat, vagy ne járkálj coronita-féle drogtanyákra.
2016. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi párod egyszerűen béna volt szerintem,de az sem megoldás hogy szó nélkül agyon veri..én azt mondom,hogy minden konfliktust először kultúráltan kell megpróbálni megoldani,mert az agresszió nem vezet semmi jóra..de az hogy valaki nem mer konfrontálódni adott helyzetekben,szerintem az sem jó.. határozottan meg kellett volna mindania a tapizósnak,hogy fejezze be..aztán persze, főleg buliban,ahol sok a piás és a kábszis,van amikor nem lehet elkerülni az agressziót..
2016. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom olyan félénk, hogy szerintem ha megtámadnának ő ijedne meg jobban. Kétlem hogy akár szólni merne... de én pont így szeretem. Verekedős pasival nem kezdenék, akkor sem ha engem akar megvédni, értem ne verekedjen, meg tudom én védeni magam, nem vagyok kislányka akinek mások védelme kell.
2016. jan. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Önvédelemnél elfogadnám, egy beszólást vagy egy kis tapit követően nem érezném helyénvalónak a verekedést. Nem szeretem az agresszív embereket, ha verekedne a párom mert megfogták a mellemet, akkor eléggé csalódnék benne, hogy lesüllyed az inzultáló szintjére.
2016. jan. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os ha a testi épséged a tét, nehogy már azért rágj be a párodra, hogy meg akart védeni...
2016. jan. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem akarlak téged hibáztatni a zaklatásért, de csodálkozom, hogy kerülsz ilyen helyzetbe. nincs semmi előjel, nem tesznek tolakodó megjegyzéseket?


nekem még nem fogta meg senki a mellem úgy, hogy ne lett volna világos, hogy "engedélyt" kapott rá. ahhoz közel kell jönni. nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel tök normálisan beszélgetsz, aztán megfogja a melled.


a barátodnak, ha szeret téged, nagyon kínos lehetett, hogy nem tudott lépni. én annyit vártam volna ilyen helyzetben, hogy odébb lökje a srácot vagy ráordítson, verekedést semmiképp. nem is olyan körben mozgok, ahol verekedni szokás. ne bántson értem mást. megvédenki nem ugyanaz, mint ártalmatlanná tenni az ellenfelet, egyszerűen csak el kell takarítani az útból.


ha csak ott állna, persze az engem is nagyon bántana. szerintem a legtöbb kapcsolatban ismerjük ezt enyhébb formában, pl. mikor az anyós vagy egy haver megjegyzést tesz. ilyenkor neki illene valamit reagálni, nem pedig nekem beszólogatni annak, aki hozzá áll közel.


az első válaszon kiakadtam amúgy, elsőre azt olvastam, hogy én vertem már meg a volt barátnőmet.

2016. jan. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen! volt egy féltékeny barátnőm, aki megtépte egyszer az egyik vetélytársát! (Pedig nemis tetszett a másik. Utána már ő sem!)
2016. jan. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Kocsmában zaklattak, minden előzmény nélkül. Nem jött oda előbb a csávó beszélni/ismerkedni meg semmi. Egyszer csak utánamnyúlt, megpróbált visszahúzni meg fogdosni, konkrétan rámgatott, a karom utána véraláfutásos meg kék zöld volt kb. A barátom nem verte meg, de megütötte a csávót.
2023. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!