Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsam meg vele a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsam meg vele a kapcsolatot? Nem akarom hogy szenvedjen miattam?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, de a párom 1 évre külföldre ment. Van egy férfi aki mielőtt a párom elment már akkor mondta, hogy érzelmeket érez irántam.Megmondtam hogy aranyos meg kedves, de mivel én szeretem a párom nem lehet köztünk semmi sem. Most hogy a párom elment totál rám nyomult, mondtam hogy én szeretem a párom nem fogom megcsalni, megvárom míg hazajön, de ezt ő nem tudja elfogadni. Néha már úgy érzem követ. Tudja mikor megyek ki a boltba, és mindig megjelenik Ő is. mégis én érzem magam kellemetlenül, hogy szenved miattam. Pedig sose mondtam neki hogy lehet köztünk valami.
2017. márc. 8. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pffff. Egy év sok idő. Komoly esély van rá, hogy a párod meg fog csalni. A házasságok több mint fele egyébként is válással végződik.
2017. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En meg egyszer vilagosan, nyomatekosan elmondanam neki a legkozelebbi zaklatas alkalmaval, hogy nem akarok tole semmit, se kapcsolatot, se egyebet, es neha ugy erzem mar kovet es ez szamomra eleg kellemetlen, legjobb lenne, ha nem keresne es nem talalkoznank. Ha ebbol sem ert es ezutan is keresi a tarsasagod, akkor megkernem egy ferfi rokonomat, legyen szives elismetelni neki, hogy hagyjon beken.
2017. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálnám, nyugodtan ráhívnám a rendőrséget, ha nem ért a szóból.
2017. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!