Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti az első nagy szerelem után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti az első nagy szerelem után voltatok még ugyanolyan szerelmesek másba mint először?

Figyelt kérdés

18 évesen voltam szerelmes először. Nagyon nagyon szerettem azt a fiút. Aztán mióta vele vége lett, és elmúlt a szerelem, nem tudok úgy érezni senki iránt, és félek hogy így majd nem tudok szerelemből férjhez menni.

Nálatok hogy alakult ez?

22N


2017. márc. 11. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

szerencsére soha többet, de tudom mibe tudok beleszeretni és tudatosan kerülöm

nem akarok megint a lila köd csapdájába esni...


24F

2017. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

20/l

2017. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén ugyan így vagyok ezzel. Van hogy újra van fellangolás de ő volt akit eddig a legjobban
2017. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy az első nagy szerelem az igazi....hát szerencsére nem :D

Most már vőlegényem van és az előző szerelem meg sem közelíti azt, amit most érzek :)

24/N

2017. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, szerencsére nem az első szerelmemmel vagyok együtt :)


A páromat sokkal jobban szeretem, mint az exet, mert ő normálisan, tisztelettel bánik velem.

2017. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az első kapcsolatom után elég hamar megtapasztaltam, hogy tudok úgy szeretni, sőt. De semmi jó nem sült ki, szóval reménykedek, hogy majd legközelebb is tudok még így szeretni, mert én is csak szerelemből akarok házasodni. 22N
2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, mert az első szerelmem beteljesületlen volt, viszonzatlan.

De azt mondanám, hogy igen!


De nem a szerelmen múlik, hogy egy kapcsolat jó vagy sem. A szerelem csak néhány évig tartó dolog... persze elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy elmélyüljön a kötődés-szeretet, de ahhoz nem kell évekig tartó hormonmámoros állapot :)

2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt olyan, mintha valami drog lenne. Nem hiszem, hogy ezt lehet kétszer. Az is elég valószínűtlen, hogy egyszer megtörtént. Nekem vannak bsràtaim, akikkel egyszer sem. És én is azt hittem velem sem fog. Szóval az egyért is hálás vagyok. Mégha így sérültebb is vagyok, mint előtte, mert ezt nehéz kezelni, hogy màr nincs.
2017. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!