Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy megkomolyodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megkomolyodik?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Mit gondoltok a személyiségéről?

15 év van köztünk a párommal 5 éve vagyunk együtt.

Nem egy komoly férfi család terén. Szóba sem került még, hogy összeköltöznénk. Gyerekről hallani sem akar még (mondjuk én sem szeretnék most).

Viszont nem tudom, hogy meg fog változni vagy sem?

Ő szórakozni akar, csavarogni, utazni. Mindig azt mondja élni akar ameddig még fiatal.

Eddig nem zavart, mert nem foglalkoztam ilyen dolgokkal.

De most, hogy már kezdek "idősebb" lenni és gyakrabban eszembe jut az összeköltözés pár év múlva meg a gyerek téma nem tudnám elképzelni, hogy ő pl. apa legyen.

Más férfi ilyenkor már rég családban él. Ezért furcsa az ő természete.


Szerintetek van rá esély, hogy egyszer boldog családunk legyen? Vagy az ilyen ember nem is változik meg?


21l


2017. márc. 12. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát Te simán összejöttél 16 (maximum 17 eleje) évesen egy akkor 31 évessel? És még ő a komolytalan? "Hmmm-hmmm" ahogy Hurvinek mondaná.
2017. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen összejöttem. Nem jövök ki a korombeli fiúkkal/férfiakkal. Meg idősebbnek nézek ki a koromnál.
2017. márc. 12. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki akar gyereket, nem kortól függ.
2017. márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted 31-2 evesen miert gyereklanyokkal kezdett a parod? Pontosan ezert, mert agyban kb. meg eleg sokaig ott fog tartani. Nem veletlen szoktak mondani, hogy hiaba hiszi itt magat erettebbnek mindenki, meg hiaba "a kor nem szamit", ha egy lassan kozepkoru ferfinek partner tud lenni egy gyereklany, akkor ott a ferfi fejeben gondok vannak, amiket nem nagyon fog kinoni (legalabbis segitseg nelkul).
2017. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De meg szoktam említeni, hogy ha majd együtt fogunk lakni vagy lesz gyerekünk... csak ezt mindig hülyeségből.
2017. márc. 12. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Vagy épp ellenkezőleg, nagyon is jól taktikázik. Igaz nagy szemét, de bejött a számítása. És amíg vannak ilyen fiatal bárgyú lányok (és mindig lesz pár) addig jól elvan az öreg. Aztán irány az apakomplexusos kislányok világa, majd a gerontomániásoké, aztán kamu örökséggel édesgeti őket magához mikor már betölti a száztízet...

2017. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őt kellene megkérdezned, hogy előreláthatólag akar-e valaha is.
2017. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!