Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális vagy Én nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Szia.

Az a helyzet, hogy az előbb adtam tanácsokat egy lánynak aki nagyon bejön és többet szeretnék tőle, azzal kapcsolatban, hogy hogy jöjjön össze az egyik osztálytársával.

Nos, most ezt vagy azért tettem mert magamnak akarok rosszat, tehát az esélyt is elveszem az elöl, hogy kettőnk közt komoly kapcsolat legyen, vagy azért mert szeretem?

16/F


2010. máj. 10. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mert talán szereted,de ne nagyon reménykedj...
2010. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem is szeretnék most már reménykedni.

Mert szerintem így jobb.

Mert ha a másik srácot szereti, akkor legyen vele boldog.

Mi ketten még úgysem nagyon ismerjük egymást.

Szerintem jól cselekedtem.

De ki tudja?:O

2010. máj. 10. 19:24
 3/22 anonim ***** válasza:
Fura ez az önzetlen önfeláldozós szerelem ennyi idős korban, de ha úgy gondolod, hogy boldog lesz vele, akkor jól cselekedtél, csak magaddal meg kicsesztél. Én a helyedben összebarátkoznék vele, aztán lehet hogy előbb utóbb rájön a lány, hogy mennyire odavagy érte.
2010. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Háát igen elég furcsa az ilyen.

De vannak ilyenek.^^

Barátkozunk barátkozunk.

Aztán majd kisül valami^^

2010. máj. 10. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez aranyos XD Mármint:D Tök cuki hogy segítesz neki, hogy boldog legyen... mégha ennek az is az ára, hogy nem a tiéd lehet..:/ :D de am.. annyi csaj van még...ááá^^

16/L :D:D

2010. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sok van még, de azért valakit ha szeretsz, ott mérlegelni kell, hogy most neked legyen talán jobb ha Ő is szeretné, vagy neki úgy, hogy Te is része vagy a segítségeddel..

Egyértelmű, hogy inkább segítek.^^

2010. máj. 10. 20:02
 7/22 anonim ***** válasza:

hű:D hát nem sűrűn találkoztam még ilyen pasival.^^

és jobbat érdemelsz(: olyat, aki Téged akar, nem mást:D és nem tőled kér tanácsot:D

(előző 16/L)

2010. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm^^

De igazából tőlem kérhet tanácsot mert Én szívesen segítek mindenkinek.

Meg tényleg alíg ismerjük egymást.

kb 1 éve msn-ezgetünk, de közben volt egy-két hónap semmittevés^^

2010. máj. 10. 20:07
 9/22 anonim ***** válasza:

Hmm.:D hát ilyen volt nekem is... hogy csak msn-en beszélünk meg minden. Úgyéreztem szeretem, de a végén kiderült, hogy csak a több órás msn-ezés miatt kötődtem hozzá^^:D (erre magamtól jöttem rá. már 8 hónapja van barátom, és ez teljesen más érzés, így személyesen szeretni valakit, mint msnen.^^)

De am, hidd el úgyis találsz majd vkit:D Bejövős ez a segítőkészség.^^ de azért ne vidd túlzásba;) előbb utóbb felhalmozódnak a te gondjaid is. (ha vannak):D

(még mindig ÉN :D )

2010. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hát olyan nagyon sokat nem beszélünk^^

hmm szép idő a 8 hónap.^^

Vannak nekem is gondjaim csak az a baj, hogy a sajátjaimat nem tudom megoldani^^

Elég furcsa ez is^^


De ha gondolod folytathatjuk a beszélgetést msn-en, persze csak ha nem veszed tolakodásnak :-)

2010. máj. 10. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!