Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kinek kellene lépnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek kellene lépnie ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfia az életemben néhány hónapja,nálam 10 évvel idősebb, én 21 éves vagyok.

Ez idáig ment a huzavona..mikor ő jött az érzelmeivel,akkkr én nem kezeltem normálisan a helyzetet,mikor meg én akartam megnyílni ő lett öntelt és meg sem hallotta. A vonzalom nagyon erős közöttünk,ha meglátjuk egymást ,csak arra tudunk gondolni ,hogy kettesben legyünk...Persze ezt én nem mutattam ki,de bennem volt és van is.

Mégis mikor elmentem a lakására nem mindig egyeztem bele az együttlétbe ,mert úgy éreztem,hogy ez nem fog menni...nekem számít,hogy figyeljen rám ,olyan téren,hogy mit mondok,hova mennék vele....és nem csak a lakására.Még olyan igazi szex,mint amire vágynék vele,nem volt ...voltunk már együtt,de vagy rövid volt,vagy én nem éreztem jól magam,mert zavart,hogy nem érti meg a bajom..Besokalltam ettől és otthagytam egy reggelen,jól beolvastam neki,hogy csak játszik az érzelmeimmel ,én nem fogom hagyni,hogy kihasználjon.....Mondtam neki bántó dolgokat a belsőjéről ,amit már nagyon bánok,sajnálom,de megalázva éreztem magam a helyzetben ,és kijött belőlem.Ő először visszatartott,de aztán hagyott elmenni.

,majd facebookon megírtam neki,hogy nehéz,mert szeretem...de sajnálom,hogy én nem vagyok erre megfelelő,hogy kimutassa az érzelmeit ... (mert állítása szerint,szeret). Majd letiltottam 3 napra.


Mikor feloldottam,eltelt 3 nap és ő tegnap újra bejelölt ismerősnek és írt...azt írta,hogy mégha én el is felejtem őt,ő nem fog és hogy hiányzom neki.


Nekem kínkeserves volt ez az egy hét nélküle..iszonyatosan hiányzik...és úgy érzem,hogy ez szerelem..ha nem is az,de valami nagyon erős kötődés.


Annyit tettem tegnap ,hogy visszajelöltem neki,de nem írtam..... Most nem tudom,mi a következő lépés ..

én beláttam,hogy neki van egy életstílusa,sokat dolgozik,tanul ,független ,és nem egy romantikus alkat ..és én megváltoztatni nem tudom és nem is akarom. Azt határoztam el,hogy ha elengedni nem tudom..most még biztosan nem,akkor csak élvezném,ami megadatik..heti egyszer találkozunk,jól érezzük magunkat ..hét közben megkérdezzük,ki hogy van,és ennyi. Neki erre futja .


A férfi egyébként külföldi ,angolul beszélünk.

Számomra ő különleges,hiába próbáltam magam lebeszélni...és hogy többet érdemlek több figyelmet...de őszintén,nekem is terhes lenne,ha lenne valaki,aki napi szinten rám lenne kattanva.


2017. márc. 12. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Ugyan ezt magyar faszitól is megkapnád.

30/f

2017. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez már volt kint pár napja...

Mi az a külföldi ?

2017. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor még nem itt tartott a történet,hogy felkeresett ...

És azóta beláttam,hogy megváltoztatni nem lehet ,nem is kell akarnom...

Egyszerűen megkedveltem a személyiségét és ami vonzalom van köztünk,az pedig magától van,nem tudok mit tenni..

2017. márc. 12. 15:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Külföldi..afrikai országból jött,nem nevezném meg,nem ez a lényeg .
2017. márc. 12. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem rosszindulatból írom a következőket, úgyhogy kérlek ne sértődj meg. Láttad már a Fehér maszáj c. filmet? Én félnék összejönni egy olyan pasassal, aki másik kontinensről származik. Anyukámnak volt egy ismerőse, akinek az unokája pontosan velem egyidős volt. A kislánynak az apukája külföldi származású volt és az anyukával valami nyaraláson találkoztak. Szerelmesek lettek, talán össze is házasodtak és megszületett a kislányuk. Az a nő az országukba költözött, mindenki csúnyán nézett rá és még beszélgetni sem tudott a férje rokonaival. Nagyon csúnyán bántak vele, rosszul érezte magát és haza is akart volna jönni a férjével. Egyik nap a férje kidobta a házból, a gyereket magánál hagyta és az anyuka sírva kérhette, nem kapta vissza a gyerekét. Szomorúan hazajött, az anyánál lakott és a férje, hogyan másképp, nem engedte neki, hogy felvegye a lányával a kapcsolatot. Mai napig nem ismeri az anyját. Még ha akarná is, az apja és a rokonai meggátolják benne. Ilyen esetből volt legalább x-millió. Sőt, ugyanezt megtette egy európai férfi is. Szlovák nővel történt meg az eset és rengeteget beszéltek róla a tévében. Évekig pereskedtek. Az édesapám is külföldinek számít, de ő 30km-re lakik a határtól. Kéthetente nála töltöttem a hétvégéket. Megértem, hogy szereted, de gondolj bele abba, hogy mi lesz ha összeházasodok. Hogy mutat be a szüleinek? Milyen kapcsolatban lesztek? Elnézést kérek a helyesírási hibákért, telefonról írtam.


19/L

2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg a kommenteden!

Ez a te nézeted,véleményed a dologról,tiszteletben tartom. Elolvastam,de ettől függetlenül én teljesen máshogy állok ehhez a kérdéshez .

Nem élek sztereotípiákban,tudok ilyen esetekről,nem burokban élek.

A kultúra különbözik,ez tény. Nem tudok házasságra gondolni,gyerekre stb,mert nem vagyunk kapcsolatban ,és rájöttem,minél inkább előre tervezek fejben ,annál rosszabb. Legalábbis szerelem terén.

Azt viszont meg kell jegyeznem,hogy amit írtál,nem a kérdéshez kapcsolódik.

2017. márc. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!