Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a lány? Egy fiúnak ebben az esetben lépnie kell?

Figyelt kérdés
1éve szakítottunk (kb 5napos kapcsolat volt) legjobb barát-->próbáljuk meg együtt kategória. Családi okokból én nem tudtam élni az addigi életem. Lelépet az egyik haverommal. Most 1hete ki hívtam ide ahol élek, hogy rúgjunk be együtt az egyik rendezvényen, szó nélkül ki is jött. Berúgtunk és hosszú ölelés,sírás bocsánatkérés vette kezdetét. Azt mondta még mindig én vagyok a legjobb barátja. De én rájöttem az nap, hogy nekem már többet jelent,mint barát. Azóta nem találkozunk msn-en nem beszélünk csak ritkán. Egyszer el hívtam valahova azt mondta most nem mehet(fogság) majd kint aludt unokatesójánál és megbeszéltük ki jön este a találka előtt 20percel sms..Fáradt nem jön "majd találkozunk a héten" Most nem tudom mit érez sok pasi nyomul rá mert klassz csaj és modell típus én meg nem vagyok az a jó képű fiatal ember. Ha együtt vagyunk minden oké, de nem merek lépni, úgy érzem ha hívóm visszautasít.
2009. júl. 14. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Lányok ilyenkor ti mit gondoltok? Ti lépnétek, ha éreznétek valamit? Vagy várnátok hogy a pasi lépjen?
2009. júl. 14. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, ha lányokat kérdezel de én pasi vagyok és azt mondom részegen beszélhet összevissza... az nem jelenti azt, h józanan is így gondolja. szerintem lehet bír téged, de nem hiszem, hogy komolyabban kellenél neki ha náladnál jobbakat is talál.
2009. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer ezt megtette veled nem kéne erőltetni, meg a barátság így már nem is lehet a régi. Szerintem keress mást és felejtsd el őt 22/L
2009. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló helyzetben voltam kb. 2 éve

a srác nagyon jó barátom volt, nagyon próbálkozott nálam, de igazából akadtak más jelentkezők is. egy év után egy elborult pillanatomban arra jutottam, h próbáljuk meg együtt, de tkp. már másnap rájöttem, h nem fog menni. szerintem ami egyszer nem ment, az többször se fog. tartsd meg jó barátnak és keress más lányt

2009. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az előzőről lemaradt h 20/L
2009. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy nem ment! Csak a családomba volt egy olyan "tragédia" hogy kiszakított a gyerekoromból. Ezt ide nem lehet le írni:S
2009. júl. 14. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

(utolsó voltam)

az úgy más, csak ezen a mondaton vhogy átsiklottam, mikor olvastam a kérdést. akkor szerintem inkább próbálkozz nála, nehogy azon bukjon el a dolog, h ő rád vár

2009. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz! Csak azért nem akarom lerohamozni.. legalább vmi jelet adna.
2009. júl. 15. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!