Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenétek egy szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenétek egy szexkapcsolatba ilyen esetben a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés

30 évesek elmúltunk, 15 éve ismerjük egymast. Mindketten válás után (nem közvetlenül, de nem is olyan nagyon régen) Jelenleg egyikünknek sincs sem nagyon kedve, sem lehetősége ''normális kapcsolat'' kialakítására. A szex viszont eléggé hiányzik, vagy esténként egy kis filmezés, a közös programok pedig alapból megvannak, mert barátok vagyunk. Van egy kisgyerekem is, aki mellől nem nagyon tudok elmozdulni, viszont őt nem félek beengedni magunkhoz akkor sem, ha otrhon van, mert születése óta ismeri és szereti. Tehát minden szempontból a legideálisabb a helyzet megoldására. Eddig 2x alakult úgy az elmúlt pár hétben, hogy lefeküdtünk egymással, a szex is fantasztikus, pedig eddig tényleg soha fel sem merült a dolog. Ő flvetette, hogy ez lehetne rendszeres. Mégis félek, hogy esetleg a barátságunk, ami elég sokmindent átélt már, megsínyli.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?



2017. febr. 14. 08:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Bele menni? Már benne vagy:)
2017. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
Ennyire be vagytok gerjedve? Az lehet, hogy a szex hiányzik, de ha nem éreztek egymás iránt semmit, csak barátság van köztetek, akkor keressetek mást magatoknak szerintem, mert csak a barátságot fogja tönkre tenni előbb vagy utóbb.
2017. febr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Ti már alapból nagyon messze vagytok a barátságtól, szóval inkább azon gondolkozz, hogy hogyan tovább. A gyermeked előbb utóbb nem fogja érteni, ti nektek meg fogalmatok sem lesz, hogy mik vagytok, mert hiába hiszi azt mindenki, fizikailag lehetetlen csakúgy szexelgetni bárkivel is a hormonok miatt (ebben a helyzetben meg csak még bonyolultabb lesz, mert alapból kedvelitek egymást). Szóval, 30-on felül azért illene már kicsit összeszedettebben rendezni a dolgaitokat.
2017. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ennyire be vagyunk gerjedve? Hát...2 éve váltam el, és mostantig nem szereltem. Szóval igen, eléggé :) nem vagyok az az idegenekkel lélekszem típus, viszont ismerkedni meg konkrétan semmi lehetőségem. Gyerek apja külföldön, anyukámék havi 1x vállalják be a gyereket egy éjszakára. Ez alatt nagyon elmélyülhet egy kapcsolat. Meg biztosan egy új férfi az életemben nagyon díjazná a havi egy együttlétet. Ezért nem jött össze semmi 2 év alatt. Benne megbízom, a gyerek annyit észlwl belőle h néha átjön pizzázni vagy beszélgetni. Mire felkel, elmegy dolgozni.
2017. febr. 14. 08:52
 5/24 A kérdező kommentje:
*nem szexeltem (nem nem szereltem :D autokorr
2017. febr. 14. 08:53
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Már benne vagy, ez nem csak sima barátság. Dugás előtt kellett volna ezt a kérdést feltenni magadban
2017. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Ilyenkor szoktak rajonni a pasik,h csobehuztak oket es megse akarjak. Ez tipikus. Felreerted az uritoedeny szerepedet.

N

2017. febr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hittem a ff-nő barátságokban,valamekyik fél többet akar mindig...

Lehet 15 éve erre várt hogy megfektessen:)

Miért nem jöttök össze normàlisan,ha úgyis jól elvagytok:)

2017. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj vele, hogy ezzel lezárod magad kifelé. Hogyan lehet majd innen új pasit találni? Kifogás ezt elnézni? Vagy ha lesz pasid teljesen megszakítás vele a kapcsolatot? Vagy hazugsággal kezded az újat? Innen szerintem már annyi ennek a barátságnak így is úgy is.
2017. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok teló szétjavítgatta. A lényeg, hogy innentől új férfi nem fogja elfogadni ezt a barátságot. Tehát ha akarsz új párt ezt meg kell majd teljesen szakítani. Vagy hazudhatsz az újban, ami meg szép kapcsolat.
2017. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!