Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem fodrász, és most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem fodrász, és most, hogy szakítottunk, nem hajlandó többé levágni a hajam. Mit képzel magáról?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Annál összetettebb hajam van. :)

Felül 15 centi, és ugy van igazítva, hogy szépen hátra tudjam fésülni, oldalt 3 milis, de nincs teljesen felnyírva, fokozatosan hozzá van szedve a tetejéhez. Csak ő tudja megcsinálni. :)

2017. márc. 13. 09:13
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak ő tudja megcsinálni. Azt viszont hiszem, hogy egy idióta vagy, aki vissza akarja kapni a barátnőjét és nem tudod elengedni.
2017. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hetero vagy??? :DDDD Díszpinty.

Na mindegy, úgy néz ki így jártál, szøpacs, ideje lenne beismerned, hogy nem fogja megcsinálni a hajadat, teljesen jogosan. Neked meg masik frizurával kell csajoznod majd. Nem vagy egy kicsit pofátlan? Még te írtad, hogy a "hajad miatt" sikerült összeszedned a nőt, és utána mèg van pøfád megkèrni azt a csajt akit átvertél/megcsaltál, hogy csinálja meg? Áhh nem vagy gerinctelen egoista barom egy kicsit se... Nem a hajadat kéne rendbe tenned, hanem azt a pár kereket ami odabent van. Még te vagy megsértődve, hogy nincs joga hozzá, amikor roh-dtul van ès meg is teszi. Te meg akármit pattoghatsz, így jártál. Egy tipikus felületes b*rom vagy 0 èrzelmi intelligenciával. Azt hiszed te bármit megtehetsz, jogod van, de amikor visszafelè csinálják, már rögtön nem tetszik. El se tudom képzelni szegény csajt, hogy egyáltalán miért jött össze ilyen bąrommal. Ha leugranál az egódról az EQ-dra szörnyethalnál.

2017. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Borzalom...még ilyet
2017. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

Nem a hajammal hódítok, hanem a jó külsőmmel, amihez az is hozzátartozik.

Sosem értettem, miért b..ziság adni magunkra.

Hetero vagyok, de ha más lennék, fikázni kéne érte?

2017. márc. 13. 13:06
 46/54 anonim ***** válasza:
Nem az a buz.iság hogy adsz magadra. Azok a srácok néznek ki buz.inak, akiknek úgy van nyírva a haja, hogy felül hosszú, oldalt meg rövid. Érted?
2017. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Nem mindegy neked, milyen hajam van?

Egyébként ez nem páwás haj.

2017. márc. 13. 13:45
 48/54 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy, hogy milyen hajad van. Te írtad, nem érted, miért b..ziság ha adsz magadra. Én csak erre írtam, hogy nem az a b..ziság ha adsz magadra, hanem az a haj. Fel akartalak világosítani.
2017. márc. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Most látom, nem is téged kérdeztelek. Akinek szólt, ő nyilván csak fikázott.
2017. márc. 13. 13:58
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Nahát vazz, megcsalod és kiakadsz h. nem csinálja meg a hajad? LOL

Ember te vagy debil vagy, vagy idióta, de leginkább mindkettő. Férfinak nem nevezlek, egy férfi nen picsog a haja miatt és nem hisztizik.

2017. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!