Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri még ezt megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még ezt megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nagyon hosszú a sztorink. A lényeg az, hog barátságból amolyan barátság extrákkal lett. (Szex nélkül, sose használt ki csak jól éreztük magunk) Én beleszerettem, azt hittem ő is komolyan gondolja. Arra utaló jelek voltak. De megbántottam őt valamivel, és hosszú ideig szóba se állt velem.. (Kb fél év) Most keresett, beszélgettünk rengeteget. Kettőnkről is, őzintén, amit korábban sose tettünk meg.

Bevallotta hogy túlreagálta a régi dolgot. Én őszintén szólva nem tudtam nagyon túllépni rajta, szeretem. De olyan szinten összetörte a szívem, hogy még egyszer nem bírnám ki.

De őszintén, nem kéne ennek egyszerűbbnek lennie?


2017. márc. 12. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted és megtudsz benne bízni akkor próbaljátok meg szerintem.Rövid az élet....



Sok sikert.

2017. márc. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha meg tudsz bízni benne, és úgy gondolod hogy nem fog hasonló újra előfordulni, akkor ha igazán szereted fakulni fog a fájdalom és ha minden rendben megy köztetek teljesen el fogod felejteni és túl teszed magad a dolgon, van remény.
2017. márc. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!