Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már, hogy otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már, hogy otthagytátok azt, akit szerettetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, de nem volt megcsalás, vagy nem volt olyan gond amit ne lehetett volna megoldani, akkor mi miatt tettétek?
2017. márc. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Szerettem, emberileg, de nem szerelemmel. Ez volt az egyik ok, a másik pedig, hogy még fiatal vagyok és nem igazán vágyok kapcsolatra, bár erre csak közben jöttem rá. Nemis voltunk sokáig együtt, 3 hónapot, de nagyon szép 3 hónap volt, csak valami plusz mindig hiányzott nekem az egészből...

20N

2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert állandóan irányítgatni akart. Én meg azt annyira nem díjazom. Ezen nem tudott volna változtatni, ő egyszerűen ilyen.
2017. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt fejlődőképes sem ő, sem a kapcsolat már, a motiváció nélkülisége zavart leginkább.
2017. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Szerettem, de taszított, h anyuci pici fia. 30valahány éves volt de nég az anyja nyomta ki a fogkrémet a fogkeféjére és kikészítettena ruháját reggel. Na, amint ezt megláttam, menekülőre fogtam. Amúgy nagyon jó ember, most 55 körül van, még mindig a mamával él együtt...
2017. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 :D
2017. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint embert szerettem de szerelemről már nem volt szó.

Nagyon elkényelmesedett a kapcsolatban...azt hitte bármit tesz vagy bármilyené válik,én ott leszek mellette mindig.Hát a nagy lóf.as.zt....

Állandóan csak punnyadt a tv vagy a gép előtt és zombikat írtott,igénytelen lett önmagára és a környezetére stb.

Ezek miatt vált a szerelem csak szeretetté aztán pedig ezért szakitottam vele.


29/N

2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!