Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha ti otthagytátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti otthagytátok a barátotokat mert már nem voltatok szerelmesek belé, de szerettétek, akkor mennyi idő után léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés
komoly kapcsolatokra gondolok, írjátok azt is hogy meddig voltatok együtt, és hány évesek vagytok
2010. máj. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5 évig voltunk együtt és most lett vége több mint 2 hete. Én 17L vagyok, a barátom 18F. Már pár hónapja bennem volt, hogy nem szerelemmel szeretem már, ezért lett szünet is, amikor rájöttem, hogy nem hiányzik, hogy vele legyek. Szakítottunk. És jól vagyok, nem sírtam egyáltalán, nem szomorkodtam. Szép volt, jó volt,elmúlt. Szerintem jobb, hogy szakítottunk, rosszabb lett volna, ha utáljuk egymást és úgy válunk el, mert már egymás agyára megyünk. Mondjuk biztos azért is viselem jól, mert a suli eltereli a figyelmem, a barátaim velem vannak, sokat beszélgetünk ilyesmik. Nem úgy gondolok vissza az eltöltött időre, hogy mennyire hiányzik, hanem hogy mennyire szép volt. Sokat gondolok rá egyébként, de mosolygok, amikor eszembe jut :) Most persze el sem tudom képzelni, hogy valaha járjak valakivel, élvezem az egyedüllétet. Nem tudom elképzelni, hogy valaha szerelmes legyek még :)
2010. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 28 L

1 évet voltam a párommal, és akkor szakítottam vele, amikor már maximálisan kiszerettem belőle és már elkezdett zavarni a jelenléte is

szakítás után megkönnyebbülten éreztem magam

és csak az miatt szomorkodom még néha, hogy volt pár olyan jó tulajdonsága, amit azóta sem senkiben nem találok

így vele együtt valami kimaradt az életemből, de csak ez miatt nem kezdeném vele újra, amire ő azóta is nyitott lenne

2010. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. A legfontosabb a pozitív hozzáállás...

Reménykedned kell és hinned abban, hogy találsz valakit akivel jobb lesz. A felejtés szépen lassan elkezdődik.

2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 évig voltunk együtt. Sokszor szakítottunk majd kibékültünk,mignem véglegesen vége lett. Neki egyből lett barátnője,nekem még mindig nincs senkim. Lassan egy éve. Először nagyon féltem egyedül lenni,mnost meg attól félek h komolyan belevágjak egy kapcsolatba
2010. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!