Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettetek már bele olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettetek már bele olyan emberbe, aki nem volt kifejezetten az esetetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem átlagban ilyen és ilyen emberek jönnek be, ő pedig nem volt olyan, mégis tetszett, és akár össze is jöttetek.
2016. márc. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. De egyikkel sem jöttem össze, mert ez a vonzalom nem volt kölcsönös.


20N

2016. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, de nem jöttem össze vele. Egy ideig próbálkozott volna, de miután nemet mondtam neki, utána mindenféle riba*cnak elhordott... nekem ez mégegyszer nem hiányzik, így már hallgatok az első megérzésemre, amikor az azt súgja, hogy nem!
2016. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Igen most is olyan emberrel élek együtt aki egyáltalán nem az esetem. A belső tulajdonságaiért szeretem. A külseje miatt biztos nem szerettem volna bele.
2016. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:
100%
Jártam ilyen lánnyal. Nagyon bejött a vagánysága és az éles esze, viszont nem tetszett különösebben külsőre.
2016. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kíváncsicska ***** válasza:
Igen.Pont az ellenkezője annak a típusnak külsőre,mint aki bejön.Összejönni nem jöttünk össze,a körülmények nem tették lehetővé.Rosszkor rossz időben
2016. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Sosem jöttek be a túlsúlyos pasik, a mostani párom (már 8 éve) pedig kifejezetten kövér. Hát ez van, a belső nyert:D
2016. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!