Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm pasija egy idegbete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pasija egy idegbeteg állat, mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon rossz viszonyban van a párjával. Nem meri otthagyni, mert vagy öngyilkossággal vagy azzal fenyegetőzik, hogy megöli őt is és azt is akivel majd összejön. Közben köztünk szerelem alakult ki, nagyon szeretnénk már együtt lenni, de nem lépni a lány, nem tudja, hogy mit csináljon. Engem is félt, hogy ha megtudja a párja, hogy van valakije, megöli, mindig ezt mondja neki, azok után is, ha már ők nincsenek együtt. Meg tudja, hiába hagyja ott, akkor zaklatná folyamatosan. A csávó a börtöntől sem fél, azt mondja előbb, utóbb úgy is kijön onnan, de akkor nagy bosszú lesz.
2017. márc. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Igazából az ugrik be, hogy "a három hülye"...


Az idegbeteg, a naív, és a szerető aki önmagát hősnek képzeli. Szép kis csapat.

2017. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem képzelem magam hősnek, már több éve(3-4) rossz köztük a viszony, csak a lány nem meri otthagyni azóta sem. A köztünk kialakult viszony is sokáig, majdnem egy évig tartott. Igazából így alakult, egyikünk sem akart komolyat a másiktól.
2017. márc. 13. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen illúziód, hogy te vagy a szabadulhatsz a bör4önből kártya. Affelől pedig lehet tájékoztatni a fickót, hogy döntés kérdése ki hal meg és ki marad életben.

30/f

2017. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

1. simán lehet, hogy csak egy szájhős... "amelyik kutya ugat, az nem harap"... ha nem verte még meg brutálisan, nem nézem ki belőle, hogy képes lenne embert ölni, vagy akár saját magával, hogy végezzen...

2. ezek nagy szavak, hogy a börtöntől sem fél... de mondjuk ha nagyon megveri, és nem hal meg a lány, egy bizonyított emberölési kísérletért, nem 1-2 évet fog kapni... és kintről hangos az ember, de azért ha tényleg 6-7 évet ülnie kell, akkor azért nem lesz ekkora szája 3 hét után betömik neki... de nem csak a száját, hanem mást is...

szerintem vegyen erőt magán. és igenis szakítson. fiatalok vagytok, előttetek az élet, nem élhet egész életében boldogtalanul és rettegésben... minden üzenetet menteni kell, a konkrét fenyegetést pedig a rendőrségen feljelenteni... mert kinézem belőle, hogy van olyan ostoba, hogy írásba adja... a nyomozók előtt már nyilván beszarinyuszi lesz, ha kérdőre vonják, és elszámoltatják mondjuk egy fenyegető e-maillel kapcsolatban...

Ki kell lépni... és javaslom, hogy azért te is szedd össze magad, nyújts biztonságot a lánynak, egyrészt lelki támaszt, hogy merje lezárni a múltat, légy tehát határozott, másrészt nem tudom hogy állsz fizikailag, de azért ha odajön kötözködni az utcán, esetleg lökdösődni, a barátnődhöz, ha már végre járhattok, akkor azért tudj rendet tenni...

2017. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szakítani és nulla kontakt !
2017. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
82%

Szakít vele, vagy nem. A többi mellébeszélés. Kamu.

Régi ismerős csajnak meghülyült a csávója, agresszív lett. Este 10-kor csörög a telefon, sírós hang, ott van a csávónál, el akarja hozni a cuccait, de az nem engedi, megrángatta. Én lent fröccsöztem a Deákon, meccset néztem. Címet elkértem, Főtaxi rendel, 10 percen belül ott voltam. Csávóval közöltem, hogy nincs jó kedvem, megkérdeztem, van-e kifogása az ellen, ha a csaj elhozza a cuccait. Nem volt neki...

Taxiba be, csajt hazavisz, mondtam neki, majd beszélünk, engem várnak vissza fröccsözni. 11-kor már a következő fröccsömet ittam. Haverok mondták, hogy nyert a Barca, végül is jó este volt.

2017. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted a nőt, akkor nem halogatod a dolgot, te (is) lépsz, megadod a támogatást a barátnődnek, hogy MERJEN lépni. Ha kellően kiállnál mellette, ha tudná, hogy van valaki akire számíthat, aki megvédi, aki nem fél jobban, mint ő, akkor merne lépni. Azzal nem megy sokra, ha te nem bizonyítod, hogy szereted azzal, hogy segítesz neki kilépni ebből az állapotból. Állj a sarkadra, legyél te a férfi és ne hagyd, hogy félelemben éljen a nő, akit szeretsz!
2017. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden támogatást meg adok neki, mondtam már sokszor azt is, hogy nem félek a csávójától, ide jöhet, erre azt mondja, hogy nem akarja, hogy balhé legyen vagy rendőrségi ügy.
2017. márc. 14. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!