Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg ezek az átlagos pasik? (lent)

Figyelt kérdés

Mert ha igen akkor akár főbe is lőhetném magam, tuti egyedül halok meg.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



2017. márc. 13. 20:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Imádom amikor egyik kérdés generálja a másikat.

Gondolom nagyon felzaklatott a "nem minden nőnek alfahím kell" c. kérdésem, ezért gyorsan feltettél egy kérdést, hogy választ kapj milyenek is lehetnek azok az átlagos pasik. :D

2017. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Nem, csak ha tényleg az ilyenek az átlagosak, vagy átlagalattiak akkor esélyem sincs senkinél.

pl: nem értem mi a gond seth rogennel.

2017. márc. 13. 20:39
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Mikor vésitek már bele abba a csöppnyi agyatokba, hogy mindenkinél mást jelent az átlagos, ergo relatív!

Pedig ezt tényleg nem olyan bonyolult felfogni...

2017. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

Ha rákattintassz a linkre, vicces lesz. Csináld ! :D

30/f

2017. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
39%
Láthatod, milyen igényeik vannak a nőknek. Az átlag alattinak tituláltak közül egyik sem néz ki rosszabbul az átlagosnál. Aki ezt a szintet nem éri el, azt pedig már nem is tartják férfinak.
2017. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Kár, hogy nincs itt Turcsy ő most megmondaná a frankót és linkelne egy képet egy oposszumról feltehetően.
2017. márc. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem elegen kifejtik a kérdés alatt hogy ez változó és páran le is írják ők hova tennék a mások által linkelteket. Seth-el több gond is van egyrészt túlsúlyos másrészt úgy néz ki (számomra) mint egy nagyra nőtt óvodás a göndör kis cuki hajával a bárgyú arckifejezésével és ezzel az én vagyok a kicsi Boby a szomszédból kérek cukrot kisugárzásával. Ez persze az én személyes véleményem.

A linkelt kérdés alatt belinkelt emberek sztárok én a legtöbbjükre 6-7-et adnék ha 10-es skálázunk szóval nem az átlag alját linkelték de valóban a legtöbbjük nem kiemelkedő szépség szerintem sem.

2017. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. Seth McFarlane átlagos
2017. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%
Nekem még Bruce Willis is átlagos pasi, olyan tipikus középkorú autószerelőre hasonlít, Brad Pitt mindig is egy rejtély volt számomra, hogy ő mitől olyan jó pasi, Di Caprio meg csak akkor nézett ki jól amikor fiatal volt, ennyit a nagy menő pasikról. :D
2017. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Az említett kérdésnél, akik linkeltek képet, én a 7-sel tudok leginkább egyetérteni. Ettől függetlenül sok dolog lehet szempont egy nőnél, nem csak a helyes arc vagy a kigyúrt test. Például számomra MINDIG sokkal fontosabb volt az, hogy a férfi legyen férfias, de inkább átlagos külsőre, mert volt már kapcsolatom "átlag feletti" pasival, de a jelleme elég átlagon aluli volt. Szóval szerintem ez teljesen függ az egyéntől :)
2017. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!