Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mutatnátok külső alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mutatnátok külső alapján átlag alatti, átlagos és átlag feletti férfiakról képeket?

Figyelt kérdés
Segítene saját magam beazonosításában :)
2016. júl. 30. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

átlag alatti:

[link]


átlagos:

[link]


átlag feletti:

[link]

2016. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez 3 teljesen átlagos pasi :) Mind szimpatikus, mi a gond az elsővel? A súlya? 3-4 hónap alatt leadja, és akkor? Szerintem amúgy ez nagyon szubjektív, és eléggé primitív dolog is. Kategorizálni embereket... mintha málhásló lenne, hogy nah, mennyit bír, milyen a fogazata, stb. Húspiac.
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Az egyessel nem értek egyet. A második és a harmadik átlag feletti, nekem nem jön be a harmadik amúgy ami neki annyira tetszik. Az első pedig magasan átlagos, majdnem átlag feletti.

Mondok neked embert, linkelni nem tudok. Till Lindemann fiatalon - young írd be a google keresőbe. Ő elég jó.

Átlagos pl. Gyurcsány, Orbán, Vona, vagy akármelyik politikus amelyik nem ronda

Átlag alatti... Hát akinek előnytelen a feje, pl kerek fej krumpliorral, ilyesmi.

2016. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az első válaszoló átlag alatti pasija bejön :D


Átlag alatti:

[link]


Átlagos:

[link]


Átlag feletti:

[link]

2016. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az egyes harom atlag pasit mutatott be, talan a masodik jokepunek is mondhato.
2016. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első válaszoló átlag alattija tetszik. Az átlag felettije az egyáltalán nem az esetem.
2016. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Feletti

[link]


Átlag

[link]


Alatti

[link]

2016. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mindenki egyedi, nem szabad így kategorizálni. ne hasonlítsd magad máshoz hiszen te is egy egyéniség vagy, mindenki más és más, mindenkinek más tetszik
2016. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az 1-essel nem értek egyet, mert szerintem mindegyik tök átlagos. A bredlikúper sem olyan hűűűű de fullos pasi azért na :D

De ez ízlés dolga szerintem! Kinek mi jön be. A barátnőmnek a saját pasija az Isten, nekem ő egy full átlagos csávó. :)


Nekem pl nagyon tetszik Robert D. Jr, James McAvoy, Luke Evans, Sean Bean. De ők sem kiemelkedő szépségek.


Ő átlagon aluli:

[link]


Ő pl szerintem átlagon felüli, de nekem nem jön be :D

[link]

2016. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

átlag feletti:

[link]


[link]


[link]


átlagos:

[link]


[link]


kevésbé tetszetős:

[link]

2016. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!