Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mi a véleményetek/tap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek/tapasztalatotok a török férfiakkal? Összejönnétek egy törökkel?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Körübelül 30 millió török férfi van a világon, nyilván nem egyforma mind. Én csak saját tapasztalatot tudok mesélni. Vannak köztük baromi helyes pasik, és azok ezt ki is használják.

Kb. fél éve volt kapcsolatom egy török üzletemberrel, a munkája miatt sokat volt Budapesten. Idősebb volt nálam egy 10essel, külsőre meg nagyon tetszett. Mindig éreztem, hogy nem teljesen őszinte, de akkora volt a pink köd, hogy egyáltalán nem foglalkoztam ezzel. Aztán egy nap kb. a hajamnál fogva rángatott magával Isztambulba, mert "mocskos ügyekbe" keveredett, velem fenyegetik, és fél, hogy az én torkom lesz elvágva a hülyesége miatt.

Nyilván ez csak egy eset, de nem hiszem, hogy a jövőben nagy lelkesedéssel fogok ismerkedni törökökkel.

2017. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
19N, ez lemaradt
2017. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Egerbe' anno nem voltak vidámak a nyakukba zúduló forró kátrány simogató érzésétől.
2017. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha európai vallásuk van, akkor lehet róla szó.
2017. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon bejönnek.:)

20L

2017. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem. Elkényeztetett anyuci kicsi fia mindegyik, azt hiszik, ők sz-rták a Napot az univerzum közepére. Bókolni nagyon tudnak, nagyon cukik, aztán mikor összejössz velük, megtép, mert kilátszik a bal kulcscsontod 1 centije :D
2017. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Soha, semmi pénzért - de négerrel, cigánnyal sem. És nem a bőrük színe miatt, hisz nekem tetszik a barna bőrszín, magam is szeretek napozni.
2017. márc. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem jönnék össze velük, mert elveszik a kiskakasok gyémánt félkrajcárját, sós kútba teszik a katicát, meg kerék alá is és megvágják a gólya lábát. Szóval mind állatkínzó.
2017. márc. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjem török, de őszintén a török férfiak 99 százalékával szóba nem állnék. A környezetemben lévő vegyes pároknál a két végletet látom; vagy nagyon klappol minden vagy olyan ellentétek vannak köztük amiket elsősorban kulturális és felfogásbeli dolgok miatt nem lehet megoldani.
2017. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én összejöttem, de Törökországban élve huzamosabb ideig inkább azt látom, mint az utolsó. Nagyon nehéz "jó fajtát" kifogni, mert a legtöbb olyan ritka, hogy valamelyik török nő már amúgy is levadászta magának, mert kihaló félben vannak :D. A többség a felszínen mézes-mázos, de amúgy pedig csak vagy felvágni akar egy külföldi nővel vagy csak azt hiszi, hogy téged majd könnyen megkap. A maradék 1% a normális, aki nem féltékeny, iskolázott, és megvan benne az a tipikus törökös sárm :D. Ritka kombináció, de ha találsz egyet, akkor egy életre szerencsés nővé tesz :).
2017. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!