Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem ennek a fiúnak vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem kérdeztem ki tetszik neki,de mutatott egy képet. Külsőre hasonlítunk a csajjal egymásra. Nem mondtam neki..

Eltelt valamennyi idő, a barátja is mutat egy képet a csajokról, akikkel együtt szoktak időt tölteni. Azt mondja,hogy pont olyan,mint én vagyok, csak a szemüveg a különbség.


Akkor ezt a kép mutogatást a barátaitól tanulta,hogy így kell közölni a csajokkal,ha tetszik nekik vaalaki?

Segítsetek, fiú logika?!


2017. márc. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés neked tetszik-e ő?

Ha igen, lökd fel vagy csinálj valamit ami kibillenti picit a lelkét a holtpontról:) És akkor utána csak történik valami. Azt mondják egyenjogúság van.

Ha nem, akkor meg mindegy is.

2017. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lepontozó Troll ***** válasza:
Álmodj királylány!
2017. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
este 23:00-kor jönnek a zöld kis barátaim a CFR20111 bolygóról megkérdem tőlük.
2017. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!