Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, ha már teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, ha már teljesen frusztrált vagyok és gyűlölöm magam, amiért nem születtem jóképűnek, arányos testtel?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látom a jó csajokat ès tudom, hogy ők vagy észre se vesznek engem vagy csak nevetnek egy jót rajtam. Szeretnék jól kinézni, vonzó lenni, de ha beleszakadok sem sikerül.

Eleve egy 190cm-es magassággal "áldott" meg a sors, ami mellett alapból többet kell edzeni és enni egy izmos, formás, arányos test eléréséhez, de mellé megkaptam a vékonyságot is genetikailag. A maximum súlyom, amit folyamatos edzéssel és helyes táplálkozással sikerült elérnem, az olyan 86 kilogramm volt, körülbelül egy átlag férfi kinézet, amihez csomó embernek edzeni is alig kell, nekem meg ezért is vért kellett izzadnom 2 éven keresztül. Aztán már nem bírtam mentálisan az edzést, stagnáltam minden szinten, belefáradtam. Nem jártam le, kevesebbet is ettem, két hónap alatt fogytam 8 kilót. Már megint k**va vékony vagyok, semmi forma, semmi izom.


Ha ez nem lenne elég, tele vagyok bőrhibákkal, pattanàsok, kiütések, repedések. Voltam bőrgyógyásznál, felírt egy krémet, hogy minden nap kenjem vele a ragyáimat, de semmit sem használt, nem is halványodtak. Visszamentem, azt mondta ez valami alkati-genetikai jelleg ès nem tud vele mit kezdeni. Hát mondom kösz szépen...


És ha még ez sem lenne elég, a fejem totál gyerekes, 22 évesen kinézez vagy 17nek. Legalább lenne egy szép, feltűnő kék vagy zöld szemem..nem, nem, még az is barna. Ahogyan a hajam.


A ruhavàsárlás borzalom. A szűkebb nadrágokban úgy nézek ki, mint egy botlábú slenderman, a kabátok közül ami vállban jó, az a vékony csuklómnál nagyon bő, csak fityeg az ujja.


Már annyira elegem van az egészből, tényleg csak egy pici jó dolog, egyetlen pozitívum lenne a külsőmben...már nagyon frusztrál, mikor a haverjaimtól is hallom, hogy "na ma megyek a csajomhoz", "megyünk bulizni, lesznek ott jó csajok"...stb. Rosszul vagyok ha ilyeneket hallok.


2017. márc. 15. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
cserelunk?????
2017. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 nap után sírnál
2017. márc. 15. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
BOOOOOOOOORING. Oposszumot akarok, ebbe semmi poén nincs.
2017. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

hát ez aztán nagyon egyedi probléma hogy nem találsz magadnak rögtön olyan ruhát ami passzol.....


ezek mind olyan problémák amiket magadnak tudsz megoldani. mi nem voltunk ott, nem tudjuk hogy edzettél, hogy kajáltál, mit csináltál, nem tudjuk milyen a fejed hogy lehetne 'javítani' rajta, és a bőröddel se tudjuk mi a helyzet. ruhákból is neked kéne tudnod mi áll jól, és milyen üzletekben tudsz vásárolni.


mihez kezdj? szedd össze magad.

2017. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az a fickó akinek "fogyás fóbiája" van. Emlékszem a kérdésre korábbról. Más örülne annak amitől te "szenvedsz". A magasság jobb mintha alacsony lennél a kiütések és pattanások biztos hogy kiküszöbölhetők keress másik orvost. Olyan nincs hogy valakinek annyira csúnya az arca ahogy te azt leírod és nem lehet vele mit kezdeni. Vagy csak simán eltúlzod. Az hogy az arcod fiatal később nagyon jól jön majd most valóban nem szerencsés de keress a fiatalabb korosztályban lányt. Olyan nincs hogy valakinek nem lehet jó ruhát találni legfeljebb nehezebb és adott esetben drágább de tuti nem megoldhatatlan. De a legnagyobb baj hogy te magad utálod magad.
2017. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

190cm-hez 80 kg eleg. Szalkas izomzattal. Ha jonnel hozzank mma-ra,az edzom megdicserne az aranyos testalkatod miatt es mondana,h jo adottsagaid vannak az osszes letezo sporthoz.

Ha sportolo vagy,soha nem nezi a ragyaid senki.

A csapatunk ugy szeret mindenkit,ahogy van.

N

2017. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit magasabb vagyok és 80 kiló, nem volt belőle eddig probléma. Még 70 kilósan is voltak nők, akik vonzódtak hozzám. De ha izmosodni akarsz, akkor személyi edző. A bőrproblémáddal keress fel egy másik bőrgyógyászt.


Mellesleg szerintem keress valami önkéntes munkát, ahol egy időre elfelejted a kis problémáidat, mert nálad ezerszer rosszabb sorsú emberekkel vagy állatokkal foglalkozhatsz.

2017. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el, hogyha megeszel egy vödör kfcs csirkét nem szedsz fel semennyit.


Én is vékony típus vagyok, ha normálisan eszem, esetleg kicsit többet, meg sem látszik. De ha tömöm magam, és lecsúszik 2 bigmac ebédre menüben a 48kilómhoz, vagy egy keddi kfcs kosár csirke krumplival és kukoricával, akkor szépen ki tudok gömbölyödni egy időre. És még jól is esik.


Egyszer utánaszámoltam, átlag napi 2000 kalóriát eszek, az ilyen zabálós napokon 4 ezer körül szokott lenni.


Edd azt, amit szeretsz, és minden gondod megoldódik. Nem feltétlen kell az izmos test, csak ne legyél szélsőség.

2017. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Cimbora, szinte mintha a saját élettörténetemet olvasnám a fiatalabb éveimig - amikor még sikertelen voltam ugyanúgy.


Először is ne higgy azoknak, akik azt mondják, hogy a "belső világod rossz", az "önértékeléseddel van baj", meg "szerezz önbizalmat".


Az önbizalom vonzó a csajoknál. Viszont az önbizalom nem csak úgy magától alakul. Eredmények, sikerek kellenek hozzá. Épp ezért azt tudom javasolni, hogy miután kihoztad a külsődből a maximumot, kezdj el ráhajtani a csúnya nőkre. Akiknek mondjuk 1-10-ig 3 pontot adnál, esetleg 4-et. Ha ezeknél már jó vagy, kicsit nő az önbizalmad, ami jót tesz a kisugárzásodnak, és mehetsz egy kicsit feljebb.


Kövesd ezt az elvet. Ha szerencséd van, pár év alatt eljutsz a 6-os 7-es csajokig, esetleg néha besikerülhet egy 8-as is.


Ne magadban keresd a hibát. Teljesen természetesek az érzéseid.

2017. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Önbizalmat az ad, ha belemész számodra eleinte félelmetes helyzetekbe és helyt állsz bennük, tudod hogy ezt is "túlélted" (függetlenül attól, hogy pl. visszautasítottak-e vagy sem). Nem pedig az, ha könnyű "prédákkal" próbálkozol (akik a kinézetüktől függetlenül szintén visszautasíthatnak és az még jobban fog fájni, mintha egy szép nő tenné ezt).
2017. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!