Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hallgathatott el ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hallgathatott el ez a fiú, miután mondtam neki, hogy milyen aranyos volt, amit mondott?

Figyelt kérdés
Ez a meghatódás jele ?
2017. febr. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A mai világ eléggé ki van fordulva. Ezt nem is fűzném tovább mert hosszú lenne.


Azért csendesedett el, mert nem tudta hogy érted. Úgy értetted, hogy 'barátilag aranyos', vagy úgy hogy "aranyos vagy, tetszel nekem".


Tudod mindenki folyamatosan, valószínűleg görcsösen keresi a párkapcsolatot a másik nemmel mert ha szeretnek az jó, ha van párod az jó. És ez a fiú azon kezdett el gondolkodni, hogy tetszik e neked és merjen e kezdeményezni nálad.


Vagy pont az ellenkezője és zavarba jött, mert kínos lett számára.


Nem tudom, hogy milyen a külsőd így ezt nem tudhatom, de biztos vagyok benne, hogy a fenti kettő közül valamelyik.


Küldj képet ha van kedved és megmondom De valami átlag képet, ahol rendesen fel vagy öltözve ruhába ha kérhetem...

2017. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert elgondolkodott rajta, hogy itt a vége, és bekerült a barát zónába.
2017. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd hozza "szexisen aranyos"
2017. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Messengeren több lány barátomtól is jött néha egy-egy eszmefuttatásomra, hogy "aranyos volt, amit írtál" és társai, és igen, olyankor nekem is van egy bizonyos kifejezés/mondat (ezt nem írom le, mert még rám ismernek), ami szerintem tökéletesen kifejezi a zavaromat/meghatódásomat.
2017. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!