Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön ha egy hozzájuk hasonló alacsony lány miniszoknyát vesz fel valami lapostalpú cipővel? Vagy nevetségesen állna ilyen alkaton?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2017. márc. 15. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nőként nem értem, miért lenne nevetséges.:) Az első linket nem látom, a másodikon egy tök normális alkatú lány van, akinek jól állna a miniszoknya lapos cipővel.
2017. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

jó az!

sunáznám

2017. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szemem kettéállna a gyönyörtől!
2017. márc. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

az ilyen alkattal is jól néz ki a lapos talpú.


szeretem a pici nőket, de nekem nem tetszik, amikor 15 centis cipőkön egyensúlyoznak. Egy kényelmes, csinos lapos talpúban gyönyörűek.

2017. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A párom is alacsony és utálja a magassarkút. Miniszoknyában a pasik forogtak utána mint a körhinta.

Jókat nevettünk rajtuk.

2017. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ühüm...

Nem nevetséges,a volt matektanárnénim is ilyeneket viselt.

Ennek már 13 éve,és hinném,hogy a mai napig is olyan szemekkel tekintenék rá.:)

2017. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még jò hogy bejön de fölösleges ennyit mutatni kivéve ha célod is van vele
2017. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy bejön. A miniszoknya nem is muszáj, jó lesz a "normális" térd fölé érő. Egy tornacipővel nagyon jól tud állni.
2017. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első lány nagyon szexi, nekem is hasonló alakom van, kedvemtől függően hordok lapostalpút vagy magassarkút. Miniszoknya lapostalpúval teljesen oké, divatos is. Ilyen alakkal bármit fel lehet venni, úgyis szexi :)
2017. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
Minihez én nem húznék laposat, előnytelen, legalább 3-5centis sarka legyen a cipőnek, ha minit húzol. Maxi szoknyához mehet a laposcipő és térd felett érőhöz is, amennyiben nem ceruzaszoknyáról van szó. Ha rádtapad, kell a sarok.
2017. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!