Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmegy mellettem egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy mellettem egy fiú és rámpillant majd hosszan néz addig még el nem halad, az jót jelent?

Figyelt kérdés
Felkeltettem az érdeklődését? Vagy csak úgy nézett?
2017. márc. 15. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Istenem.... Az ilyen kérdéseket feltevő emberek hogy maradnak életben ennyi agysejttel?! :o
2017. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Úgy, hogy ételt adnak nekik. A szívük megpumbálja a vért a testükben, ami tápanyagot szállít. Az agy legalább kevesebb energiát fogyaszt, ha nem használják.
2017. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egy kérdésből leszűrted az intelligenciámat? Azta. :D Ha ilyen okos vagy, akkor válaszolj a kérdésemre, mert nagyon érdekel hogy egy ekkora elme, mint te mit gondol. :)

Az agysejteimről meg annyit, hogy nem fogok hencegni vele, de ha tudnád mi a foglalkozásom nagyot néznél

2017. márc. 15. 23:56
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

IGEN felkeltetted az érdeklődését!


És utána pedig nézett Téged! Bizony :) Úgy-úgy!

2017. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is nagyot néznék. :D De már attól is, hogy VAN foglalkozásod. Csak nem valami ősi mesterség? :D Azt még el is hinném. Vagy netán műkörmös? :D De ha más, akkor azt tuti nem az eszedért kaptad.
2017. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy megtetszettél neki, lehet csak elbambult. Ha elhaladtatok egymás mellett nézz vissza rá. Ha még mindig bámul akkor egyértelműen vonzónak lát. De lehet nem rögtön házasságra gondol, csak 1-2 közösen eltöltött órára.

Én is szoktam megnézni lányokat, de leszólítani eszembe se jutna. Ha valaki leszólított emiatt, akkor megmondtam hogy nagyon szép, de van párom, így csak a szememet legeltetem maximum.

2017. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6 :)
2017. márc. 16. 00:22
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Persze felkeltetted az érdeklődését. Nyilván szép vagy és azért általában nekünk férfiaknak már ennyi is elég :D
2017. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Felkelthetted az érdeklődését, mert akkor nem nézne. Persze ez se biztos, ha legközelebb is néz mosolyogj rá vagy valahogy jelezz neki.


UI.: Az ilyen ritka gyökér, frusztrált válaszolókkal mint azzal aki az 1,5 válaszokat írta ne foglalkozz. Én nem gondollak butának, max nagyon odavagy a srácért, ugye? :)

2017. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy bazi nagyot kondul a feje a villanypóznán vagy egy táblán. De nyugi, az ütés miatt tetszeni fogsz neki ;)
2017. márc. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!