Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért feszeng újabban a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért feszeng újabban a fiú barátom, amikor mellettem ül?

Figyelt kérdés

Évek óta barátok vagyunk, de most órán egymás mellett ülübk és kezd idegesíteni a dolog: Állandóan mozog a lába úgy mint egy rugó, tördeli a kezét vagy a vállát ropogtatja, és gondolom a tenyere is izzad, mert folyton a nadrágjába törli. Az órán nem volt semmi számonkérés amúgy. Egyszer megkérdeztem miért ideges, azt mondta nem az mindig ezt csinálja. De ez alapbó elég durva már. Én is szoktam néha, ha sok az energiám, de ennyire...

Ti mit gondoltok, mi lehet az oka? Valami csak van...



2017. márc. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami biztos kiválthatja,ha eddig nem volt ilyen. Próbáld neki szépen megmondani,hogy ez téged picit zavar,hogy így mozgolódik...
2017. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak nem pont azóta ilyen, mióta a kigombot kardigánban jársz?
2017. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ebbe a kategóriába írtad, nyilván azt gondolod, h bejössz neki. Igen, ez is lehetséges, de ennyiből nem tudhatjuk biztosan.
2017. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!