Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen ide írnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rendszeresen ide írnak, azoknak milyen a párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább? Unatkoztok? Magányosak vagytok? Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül? Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket? A párotok tudja, hogy ide írtok? Ha igen, mit szól hozzá? :)
2017. márc. 16. 01:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Akik rendszeresen ide írnak, azoknak milyen a párkapcsolatuk?

- szerencsére kivételesen jó, immár 6 éve :)


Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább?

- dolgozik :)

Unatkoztok?

- igen :)

Magányosak vagytok?

- nem

Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül? Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket?

- Inkább csak nézelődni szeretek itt, tanácsot írni már rég feleslegesnek tartok, mert tele lett trollal az oldal.


A párotok tudja, hogy ide írtok? Ha igen, mit szól hozzá? :)

- tudja, semmit :) bár mint írtam fentebb , inkább csak nézelődök ebben a kategóriában, de a gyakori más kategóriáit is használom.


23/N

2017. márc. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

1. Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább?

Sajnos jelenleg nincsen :( Nem rég szakítottunk, amikor is kiírtam ide egy kérdést (november) és azóta rákaptam erre az oldalra.


2. Unatkoztok?

néha kicsit, de annyi érdekes történet és nézőpont, vélemény stb van itt, hogy azért is jó olvasni.


3. Magányosak vagytok?

Sok barátom van, és 4-5 JÓBARÁTOM, akikkel egy életen át jóban leszek. De azért barátnőm sajnos nincs, az most tényleg hiányzik :)


4. Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül? Abszolúte!

Sőt, szerintem inkább az jó érzés sokszor, hogy más felteszi a kérdést, és én okosnak érezhetem magamat, hogy tudom rá a választ. Hogy okosABBnak érezhetem magamat. Sokan azért nézik pl a mónika showt és a többi valóság show és buta embert a tv-ben, mert mondhatják magukban, hogy "hát ezek milyen ostobák jajjjj... bezzeg én okosabb vagyok"

Na én meg azokat az embereket nézném, és nevetnék... De azok az emberek a társadalom 65%-a, arról nincs műsor. Így marad a gyakori. :)


5. A párotok tudja, hogy ide írtok?

Nem :( :D Nincs :)


6. Ha igen, mit szól hozzá? :)

Hát bizony jó képet vág hozzá, vagy szakítok vele! Uralom a kapcsolatomat! :D

2017. márc. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

:D Jók a válaszok, köszi:)


Ezen az "uralom a kapcsolatomat"-on (ami valójában nem is létezik), különösen jól szórakoztam - zseniális egy duma. :D

2017. márc. 16. 02:56
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

1. Kiegyensulyozott,jo kapcsolatban elek 8 eve,vagy is mar hazassagban :)


2. A parommal is szoktunk beszelgetni, hala egnek nincsenek tabu temak sem, mindenrol tudunk.


3. Nem minden nap nezem ezt az oldalt, egy heten 1-2x par percre,szoval azert ebbol meg nem szurheto le,hogy baromira unatkozik aki ide felnez. Persze biztos vannak olyanok is akik joval tobb idot toltenek itt.


4.Nem vagyok maganyos altalaban,bar van hogy picit de van hobbim,dolgozunk szoval nem is nagyon sok ido jutna arra :)


5.Nem mindenhez valaszolgatok, csak aminel ugy gondolom en is ateltem hasonlo dolgokat pl.Az ilyen miert nincs kapcsolatom,miert nem talalok,miert viselkedik igy ugy? Ezek felett atsiklok,sok az ilyen ertelmetlen kerdes.


6.Altalaban segitoszandeku a valaszom igen.


7. Tudja,ő is megnezi oldalt :)


8. Semmit miert szolna :)

2017. márc. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs párom. Magányos vagyok. :)
2017. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

A párommal is beszélgetek, de ő dolgozik én meg suli mellett (na jó, helyette) a neten lógok.


Nem unatkozom, hiszen ide írogatok :D



Én egy picit magányos vagyok, mert a páromon kívül nincs senkim. Szóval a párkapcsolatom az tök jó, fejlődő, előre halad, de a családom széthullott, mert az anyukám meghalt, és a barátaim sem tudtak mit kezdeni a helyzettel én meg azzal nem tudtam mit kezdeni, hogy ők nem tudnak mit kezdeni.... Ördögi kör.



Naná, hogy jó megmondani a tutit, azért ezt mindenki élvezi :)

De azért az is jó érzés, ha valakinek segítek, vagy megnyugtató választ adok.



A párom is tudja, hogy szoktam ide írni. A vicces válaszokat vagy az érdekes témákat neki is felolvasom. Pár hete volt egy kérdés egy nőtől, hogy essen e teherbe a szeretőjétől, mert az szebb, mint a férje, de a férj jobb apa lenne... Na azon a témán jól felhúzta magát :D regisztrálni akart, hogy kiossza a csajt :D

2017. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Nincs párkapcsolatom, néha unatkozom, általában próbálok hasznos dolgokat írni, csak néha találkozom olyan hülye kérdéssel, amire normális reakciót nem lehet adni.
2017. márc. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Az első, mindent elmondott, ami rám is vonatkozik. Annyi még, sokat nevetek, mert az ide válaszokat irkálnak, nagyon nem abban a világban élnek, amiben én. Valószínű, 20 év múlva már ők is sok mindent megtapasztalnak, látnak és más lesz dolgokról a véleményük.
2017. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

Akik rendszeresen ide írnak, azoknak milyen a párkapcsolatuk?

Jó, kiegyensúlyozott :) Bár kérdést nem szoktam kiírni, válaszolni is egyre ritkábban, inkább olvasok.

Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább?

Vele is szoktam közben, a kettő nem zárja ki egymást.

Unatkoztok?

Jelenleg igen, mert beteg vagyok.

Magányosak vagytok?

Egyáltalán nem.

Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül?

Nem célom a "farokméregetés".

Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket?

Néha próbálkozom, de ahogy korábban is írták, sok a troll.

A párotok tudja, hogy ide írtok? Ha igen, mit szól hozzá?

Tudja, szoktam is néha kérdéseket mutatni neki, ha valami vicceset találok. Konkrétan nem szól hozzá semmit, mivel nincs hatással a kapcsolatunkra az itteni tevékenységem, csak unaloműzés általában este, ha még nincs kedvem aludni (meg most, hogy kb ki se mozdulhatok a lakásból).

2017. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Fantasztikus házasságban élek, nem tudnék panaszkodni akkor sem, ha szeretnék. :D A munkámból adódóan rengetegszer másokra várok, hogy haladni tudjak, és a weboldalak nagy része le van tiltva az irodában. Szóval munkaidőben szoktam itt lógni, amikor épp nincs jobb dolgom.


"Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább?" - Mert ő is dolgozik éppen. Nem szoktunk napközben pötyögni amúgy sem, utáljuk mindketten. Este úgyis találkozunk és megbeszélünk mindent.

"Unatkoztok?" - Olyasmi.

"Magányosak vagytok?" - Nem.

"Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül?" - Nem.

"Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket?" - Igen, leginkább ez. De nem hiszek a másik pátyolgatásában, így néha valóban inkább józanító pofon jellegűek a válaszaim, de ez kérdéstől függ.

"A párotok tudja, hogy ide írtok?" - Igen, említettem neki.

"Ha igen, mit szól hozzá?" - Semmit, mit szólna hozzá és miért kéne bármit is szólnia? :)

2017. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!