Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rendszeresen ide írnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rendszeresen ide írnak, azoknak milyen a párkapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább? Unatkoztok? Magányosak vagytok? Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül? Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket? A párotok tudja, hogy ide írtok? Ha igen, mit szól hozzá? :)
2017. márc. 16. 01:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

"Akik rendszeresen ide írnak, azoknak milyen a párkapcsolatuk? Miért nem a párotokkal beszélgettek inkább?" - Jelenleg nincs párom.


Unatkoztok? - Kissé.


Magányosak vagytok? - Mostanság igen.


Vagy csak jó érzés megmondani a frankót valakinek névtelenül? - Na, ez egy érdekes kérdés. Én a való életben is elég őszinte vagyok, amiből sok hátrányom származott már, így arra jutottam, jobb ha egy hangyányit visszaveszek, mert vannak olyan helyek (pl. munka), ahol sajna nem mindig tehetem ezt meg. :( Viszont, szerintem egy névtelen oldal pont jó erre, mivel elég sok képmutató ember van és sokan nem mondják ki, amit ténylegesen gondolnak, ezért a többi ember nem kap valamelyest reális képet magával kapcsolatban. Ezért szeretem ezt az oldalt, mert itt az ember ha keményen is, de legalább őszinte válaszokat kaphat.

Vagy a másoknak segítés motivál inkább benneteket? - Igen ez is fontos, mint előbb írtam, szerintem az őszinteséggel igenis lehet segíteni, ha valaki nyitott rá, hogy tárgyilagos véleményt kapjon.


A párotok tudja, hogy ide írtok? Ha igen, mit szól hozzá? - Fentebb már kifejtettem.

2017. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Kb olyan mint amit reggel a wc-be tettem, vagy inkább jelenleg nincs is...
2017. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vele beszélek rengeteg:)


Hát inkább más a közoktatás témakört használom oda van értelme segíteni. Ezekben a humán kérdésekben hogy ,,jól nézek-e ki" felesleges bármit mondani mert mindenkinek mindenki jól néz ki kb.


Nem vagyok magányos


A frankót nem jó megmondani mert ennek nincs értelme, vitázni pedig a gyik felhasználok jelentős részével lehetetlen mert képtelenek rá.


Tudja és semmit:)

2017. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nincs párom, egyedül vagyok, ezért "tudok" itt lógni más , értelmesebb tevékenység végzése helyett.
2017. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat a miénk,de megbízok benne és minden nap beszélünk,csak így van értelme.Ha lediplomázok,költözök ki hozzá,ha kitart a dolog.Ha nem,addig szép volt,ameddig tartott.
2017. márc. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!