Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért bámulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bámulnak feltűnően más nőt ha ott van mellette a barátnője?

Figyelt kérdés
Èszre vettem pàrszor ilyet hogy ott van mellette a baràtnője az meg màsik nőt mèregetett feltűnően, ès ezt a baràtnő is èszrevette de a fiút nem is èrdekelte. Szerintem ez kicsit ciki..
2017. márc. 16. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

mert bunkók :D

én általában nem figyelem az embereket, így nem nagyon tapasztaltam ezt, de itt amiket olvasok, hogy mellette a barátnője és a srác kb rácuppan valakire és még utána is fordul...

és ami vicc, hogy ezt a csajok eltűrik...


24F

2017. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem tudunk olyan észrevétlenül bámulni, mint a nők.
2017. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert a párom mindig szól, micsoda csaj van itt, vagy ott. Akkor már csak megnézem jobban, ha már párom szerint is szuper csajszi.
2017. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy ilyet fog csinalni a pasim,elkezdek mas pasival ismerkedni,akire lecserelem.

N

2017. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Amelyik nő ezért szól, az nem mellém való. Nagyon nem bírom a nulla önbizalommal rendelkező embereket. Azok mindig mindenen paráznak.
2017. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes probléma ez. Valóban nők nagyon nem csinálnak ilyet, helyette ők inkább beszélnek arról hogy a dzsoni depp mennyire jó hapsi vagy xyz. Talán ez lehet a női ellenpárja. Csak arra nem jöttem még rá, hogy ez kölcsön kenyér visszajár alapon működik, vagy alapból szokták. Eddig 3 kapcsolatom volt és mindnél előjött ez. Volt amelyiknél megnéztem más nőket futólag, de volt olyan is, hogy abszolút nem érdekelt más. Pl a 3. kapcsolatomban nem néztem mást mégis volt ilyen. Ezért gondolom, hogy ez lehet az ellenpontja ennek.

30/f

2017. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát hatos, tévedsz, mert amíg Johhny Deppről csak álmodoznak a nők (már aki, 15 éve volt utoljára menő, de ez most mindegy), mert elérhetetlen, addig azok a nők, akiket az utcán v itt-ott megbámultok, nagyonis közel vannak.


A kérdésre válaszolva, azért, mert bunkók.

2017. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is legszívesebben kiszállnék olyankor az autójából, de eszembe jut, hogy milyen kényelmesen élünk a pénzéből és nyelek egyet magamban és hallgatok.


(remélem elég provokatívra sikerült)

2017. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem egyszer történt velem ilyej bántó eset.

Párom (expárom khm) utálja az egyberuhákat (nekem nem engedte szinte, hogy hordjak), mégis, egy szalagavatón úgy megbámulta egy egyberuhás csaj fenekét, hogy én szégyelltem magam helyette. A csajszi többször is elkapta a pillantását, de őt nem érdekelte. A keringőt kb nem is nézte. Hát, az hatalmas tüskét hagyott bennem.

A mostani párom vagy nem bámul, vagy nagyon ügyes.

2017. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért érdekesek a nők. A pasi, ne nézzen másik nőre, de itt nem egy nő írja, a ő, a barátjánál alszik. Nem akarom elhinni, mennyi önbizalomhiányos nő van. Ezeknek, nem igazán való párkapcsolat.
2017. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!