Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! (24-30 között). Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! (24-30 között). Meddig lennétek/maradnának szexkapcsolatban ugyanazzal a nővel? Mi okból tartanának ki CSAK mellette?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet h a pasi nem akar másik nőt? És több hetet kibír szex nélkül csakhogy a nővel d.ghasson...?

Ennyire megfogna titeket a csaj vagy már többet is éreznétek iránta? /nem feltétlen a szerelemre gondoltam/



2016. nov. 9. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

a tobbet ereznibis lebet. de lehet hogy csak nehez mast talalni. vagy tenyleg annyira jo vele. vaagy nem akar trippert kockaztatni. szerintem a masodik a sansos, ha egy atlag/atlag alatti valakirol van szo.


-lvl70 swp warrior

2016. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pont ez az ,h nem átlag alatti..,

Jo sportos testű férfi, akinek előttem kb minden napra jutott ket no legalabb.

2016. nov. 9. 17:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Telefonról vagyok, bocs az ekezetekert
2016. nov. 9. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz vmelyikünknek kapcsolata.
2016. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 János Gilján ***** válasza:

Szerintem...


Ha pusztán szexkapcsolatról van szó és mégis heteket vár csak hogy veled szexelhessen, akkor:


1. Szerelmes lett beléd és onnantól a részéről ez már több, mint szexkapcsolat.

2. Nincs ideje csajozni és a kieső időket vad zsebhokival pótolja.

3. Hazudik és volt melletted más is.


Bocs, én 36 vagyok remélem nem baj, hogy idősebb a megadott életkor intervallumnál.

2016. nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem baj :) koszi h irtal
2016. nov. 10. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kényelmes, hogy van valaki, aki mindig 'kéznél'

van.

Egy nőnek meg az a kényelmes, ha azt hiszi, egyedül van, nincs más nő a partiban.

Nincs érzelem, mert ez nem az érzelmekről szól.

27F

2016. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!