Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja le mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja le mindig a randikat?

Figyelt kérdés
Kerülgetjük egymást már közel 3 éve, kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de még csak chaten beszéltünk. Mindig ő hív el randira, aztán mindig lemondja valami hülye indokkal. Tuti, hogy csak szórakozik velem, de ez így mire jó? Legalább végre egyszer megismernénk egymást már személyesen. Miért csinálhatja ezt? Egyszer megmondtam neki, hogy ne keressen többet,mert meguntam, hogy szórakozik, de pár hónap múlva meg írt, hogy hiányzom neki. Még csak azt sem mondanám, hogy fogasról leakasztható lennék neki, mert ugye semmi nem volt közöttünk... :D Lehet csak le kellene törölnöm, hogy ne beszéljünk többet? Én eléggé kedvelem amúgy
2017. márc. 16. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Korotok?
2017. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 21, a srác 24
2017. márc. 16. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mondja le mindig, mert csak szórakozik veled, szerintem eléggé egyértelmű.
2017. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy szórakozik, vagyon bizonytalan magában/benned/kettőtökben/mikulás létezésében/stb...
2017. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A jó öreg érzelmi hullámvasút:)


Mindig, de tényleg mindig működik:)

2017. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez olyan bosszantó, legalább csak egyszer találkoznánk, hogy kiderüljön, hogy szimpatikus-e a másik, vagy nem, és akkor nem húznánk egymás agyát tovább, de ennek így tényleg semmi értelmét nem látom :D
2017. márc. 16. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamit elhallgat. De neked mindegy, ne foglalkozz vele többet, maximum annyit, hogy megmondod hogy vagy randi, vagy ne keressen többet.
2017. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszönöm, ezt fogom mondani neki! :)
2017. márc. 16. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Van neki baratnoje. Emiatt valojaban nem tudna elmenni a talalkozokra. Illetve az elettarsanak mond mas,akivel talalkozik,az meg az utolso pillanatban vele megy. Igy lemondja a talikat veled.

Szerintem egyertdlmu,hogy nem akar toled semmit. Max egyszer megfektetni. Csetelni telon is lehet munkaba menet.

2017. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!