Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hittem, már túl van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem, már túl van rajtam. Akkor most mégsem?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt bekerültem egy új közösségbe. Az egyik (házas) férfin akkoriban egyértelműen éreztem, hogy vonzódik hozzám. Elkerülni nem tudtam teljesen, de azért igyekeztem távolságtartó lenni vele, illetve úgy intéztem, hogy megismerje a páromat, hogy egyértelműsítsem, hogy nincs esélye. Úgy tűnt, le is csengett nála ez a dolog, egyre természetesebben viselkedett velem és én is megnyugodtam, hogy nem kell attól félnem, hogy adom alá a lovat bármivel is. Egyszer a társaságban beszélt is arról, hogy előfordult már, hogy vonzódott valakihez, de nem tett lépéseket és ahogy jött, úgy el is múlt a fellángolás.


Az utóbbi hetekben azonban kiújult az érdeklődése, és ami eddig még nem fordult elő, többször célozgatott rá, hogy meghívna egy italra. (Megjegyzem, mással is találkozott már ebből a társaságból kettesben minden hátsó szándék nélkül, tehát egyáltalán nem biztos, hogy ez közeledés, lehet ártalmatlan baráti kedvesség is részéről.)


Barátilag kedvelem, de semmiképpen nem szeretnék félreérthető szituációba keveredni vele. Az érdekelne, hogy aki volt már hasonló helyzetben, annál hogyan alakultak az érzések: lehetséges, hogy pont azért lett mostanában közvetlenebb, barátságosabb, kezdeményezőbb, mert már helyre tette a vonzalom részét magában, vagy inkább kiújult a dolog?


2017. márc. 16. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, hogy mi zajlik benne, de én a helyedben megtartanám továbbra is a 3 lépés távolságot, így biztosan nem keveredhetsz kétséges szituációkba.
2017. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elfogadod az italt ,majd erről a párodnak is "beszámolsz" nem lehet gond és igy legalabb kiderul,hogy valojaban mit is akar.
2017. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 2: Pont azért tűnik ártalmatlannak a meghívás, mert konkrétan tudom, hogy más nőt is hívott már meg a társaságból úgy, hogy mindkettőjük párja tudott róla. (Nyilván ha elfogadom, akkor az én párom is fog tudni róla, nem szoktam előtte titkolózni. Arról is beszámoltam, mikor ez a férfi egyszer (esőben) hazahozott kocsival.)
2017. márc. 16. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű ,hogy el kell fogadnod es amennyiben minden rendben van,tudni fogod ,hogy tul van rajtad , nyugodtan maradhattok baratok. 2#
2017. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműsítsd neki, hogy szívesen találkozol vele egy italra, de csak pusztán baráti szempontból a félreértések elkerülése végett. Szerintem ezzel nincs baj így ő is tudja, hogy mire számítson te is tudod. Bár akkor kicsit kellemetlen, ha tényleg csak baráti szándékkal akar találkozni, de biztos megérti az elővigyázatosságot.
2017. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!