Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy egyszer mindenki megtalálja a párját, akit neki szánt az ég?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan, hogy két ember nem véletlenül találkozik, hanem a sors hozza össze őket? Olyan jó lenne hinni ebben. :)

2017. márc. 16. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Én sem hiszek ebben. Csak akkor van esélyed, ha hülye a dumád, lehetőleg 180 cm magas vagy, van pénzed, kocsid, egy utolsó tajparaszt vagy. Ha mindegyik megvan neked/benned, akkor a nők a lábaid előtt fognak heverni. (Tudom, ezt itt sokan ellőtték már, de attól még egy marha nagy igazság.)
2017. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek benne!
2017. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kivéve akinek nem szánt párt az ég.
2017. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nekem nem szánt senkit...
2017. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kinőttem a mesékből.Én ha valakit megszeretek,az valahogy mindig hátba szúr.Pedig szerintem átlagos,szerethető ember vagyok.Màr nem hiszek benne,bàr szeretnék...
2017. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne,úgyse lesz soha senkim!
2017. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amiket te különös véletleneknek gondolsz, azok szerintem pont ilyen sorsszerű dolgok :) De konkrétan a nagy Őben, szőke hercegben nem hiszek, csak abban, hogy vannak emberek, akikkel nagyon jó párkapcsolatod lehet, és vannak, akikkel nem passzoltok össze.
2017. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Szergej55 ***** válasza:
15 éves koromban még egészen elhittem ezt.
2017. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szeretnék hinni, de eddig nem tapasztaltam ilyet, se magamnál, se a környezetemben (illetve csak utólagos belemagyarázással). Erről egy idézet jut eszembe:

"Muszáj felébredned drágaságom, elkésel az iskolából..." /Dr. Cox/

2017. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennyire naiv még én sem vagyok...

Ez az elmélet nem ösztönöz arra, hogy tudatosan küzdj dolgokért, márpedig ezt nem árt megtanulni.

2017. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!