Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni a logó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit csinálni a logó mellekkel? :$

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam elmúlt 1 évben, ezért nagyon megereszkedtek a melleim. Most van barátom, és előtte sem merem levenni a melltartóm, mert eléggé szégyenlem :( Járok kondizni...de...nem igazán segít. Esetleg valami kezelés vagy ilyesmi segítene szerintetek, mert már nagyon el vagyok keseredve...:$ 17/L
2010. máj. 11. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egy 17 éves lánynak nem lógnak a mellei.

bár te tudod.....

ha lóg is nem nagyon.

2010. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
de igen lóghat egy 17éves lánynak is ez genetika ezen már csak a plasztika segit edzsésel is lehet eredményt elérni de nem olyan látványos és sosem lesz tökéletes .próbálj meg picit hizni és ha szerencsés vagy a melledre megy és teltebb feszesebb lesz
2010. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban még semmilyen bevatkozásnak nem volna értelme, mert még változik a tested. Meg nem is kellene szégyenkezned a barátod előtt; biztosan az ő teste sem tökéletes. Meg egyébként egy lógó mell a szexben sokkal kevesebb gondot okoz, mint egy lógó farok.
2010. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba az edzést semmi esetre se. Személyi edzőtöl kérj tanácsot hogy neked milyen gyakorlatok lehetnek eredményesek. Konzultálj dokival,ha már nagyon nem birod. De idő kérdése h visszanyerd a régi formát.
2010. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oh de rendik vagytok :) köszi, oks :)
2010. máj. 11. 11:39
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is lógnak a melleim, már a térdeim verik. Az a büdös uram meg azt mondja, hogy undorító. 76/L


Babi néni

2010. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mosni, főzni, takarítani azokkal is lehet.
2010. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként meg aranyoskám, 17 éves vagy még csak. Még változni fog a tested, de kicsit hízz és bízz benne, hogy a melledre hízol és feszes lesz. 76/L


Babi néni

2010. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
babi néni befonjam a csöcseid? :d
2010. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
oh köszönöm babi néni xd
2010. máj. 11. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!