Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni a logó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit csinálni a logó mellekkel? :$

Figyelt kérdés
Elég sokat fogytam elmúlt 1 évben, ezért nagyon megereszkedtek a melleim. Most van barátom, és előtte sem merem levenni a melltartóm, mert eléggé szégyenlem :( Járok kondizni...de...nem igazán segít. Esetleg valami kezelés vagy ilyesmi segítene szerintetek, mert már nagyon el vagyok keseredve...:$ 17/L
2010. máj. 11. 11:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nembiztos, de lehet hogy bőrfeszesítő krém is beválna.
2010. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
500.000 Ft volt anno (kb 7 éve) "mellfelvarrás".
2010. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]


Fogalmam sincs mennyire hatásos, de azért remélem tudtam segíteni :))

2010. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szigetelőszalag xD
2010. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13/17 köszi szépen:) igazán rendi vagy^^
2010. máj. 11. 16:47
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

Miért kell azzal bármit is kezdeni?

Minden mell más és csúnya mell eleve nem létezhet!

Engem biztosan nem zavarna, bár kétségtelenül vannak pasik, akiknek a szellemi szintjük csak a mellig terjed és ettől teszik függővé a dolgot, de az olyanokat jobb elkerülni.

2010. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ohhh :$
2010. máj. 11. 20:22
 18/22 anonim ***** válasza:
plasztikai sebészet... de neked megcsinálják az sztkban is
2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Képet linkelhetnél...

lehet hogy nem is lóg csak te gondolod úgy.....

:-)

2010. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nehogy már ügyet csinálj ebből. Én szoktam nudista strandra járni, ahol látom hogy sok nőnek lóg a melle, de teljesen természetesnek veszik. Nehogymár ezért ne merj levetkőzni! Nics semmi okod szégyenkezésre, hiszen nem te tehetsz róla, adottság. Én sem szégyenlem, hogy nagyok a füleim, vagy ronda az orrom, ez van. Csak a plázacicák problémáznak ezen.

Egy normális férfi számára pedig egy női mell csak szép lehet, akárhogy is áll.

2010. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!