Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez túl nagy elvárás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl nagy elvárás?

Figyelt kérdés
Két komoly párkapcsolatom volt, mind a kettő két évig tartott. Mind a két esetben úgy ismertem meg a hölgyeket hogy: kemény, kitartó, makacs és önfejű. Azonban egy év után kiderült, hogy törékenyebbek mint a legszebb virág és érzékenyek. Folyton sírás, kicsi önsajnálat stb. Ezután valahogy kiszerettem belőlük. Olyan nőt szeretnék aki határozott, kitartó, kissé makacs. Ez reális vágy? vagy csak egy álomvilágban született epizódrész?

#dadaafa
2017. márc. 17. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
...de milyenek voltak az ágyban azt mondd!!!!
2017. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, de azért várhatóan bárkivel jössz össze, lesznek sírások, kiborulások...
2017. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel hirdetést, "Mazochista" nick-el.
2017. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, túl nagy elvárás... Attól, mert valaki kitartó és makacs, még simán lehetnek bizonytalanabb, érzékenyebb napjai, sőt hetei. Emberek vagyunk, nem robotok, és egy kapcsolat attól igazi kapcsolat, hogy ilyenkor a másik ott van támasznak.
2017. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-el értek egyet.


Tehát Kérdező, amint elkezdtek bízni benned, meg mertek neked nyílni, ami komoly dolog, lásd, mivel egy évig tartott, szóval akkor mehettek a levesbe?


Engem inkább az érdekel, hogy miért nem bírod el te az ő bizalmuknak a súlyát? Miért nem tudsz annak, aki párod, támasza lenni? Megijeszt ez? Zavar? Túl nagy felelősség a kötődés érzelmekkel? Lehet szülői mintát keresel ebben a keménységben? Komolyan kérdezem.


Egy nő sem volt álladóan sziklaszilárd lenni. Vagy ha igen, belőle kiölték az érzelmeket, és valószínűleg párkapcsolatra nem alkalmas.

2017. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem az érdekel, hogy minek játssza a macsót az aki egyébként nem az. Lehet korholni miatta a kérdezőt, de szerintem az az ő megvezetése, hogy eljátsszák neki a tököscsajt, majd amikor már kialakult a kapcsolat váltanak a valódi jellemükre. Ha mondjuk nektek kell jófiú, akiről kiderül, hogy rossz fiú, szerintem akkor törvényszerű, hogy szakítatok, hiszen át lettetek cseszve.

30/f

2017. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, utálok sírni, mások előtt soha nem is teszem, inkább összeszprítom a fogam, bármennyire fáj is - szar, ha visszaélnek a kiszolgáltatottságoddal, ezt nem hagyom senkinek.


DE a páromnak nem játszom a keménycsajt, mert megbízom benne annyira, hogy igenis merjem magam gyengébbnek is mutatni (érzelmileg), mert tudom, hogy nem fog kinevetni.

2017. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha neked ettől már értékét veszti egy nő, ott bizony bajok vannak - veled!
2017. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

Ez nem megvezetés ahcsak nincs nagyon éles váltás a kettő között pl gondoskodik magáról tudja mit akar és ihelyst bejön a férfi a képbe mindent feladna.

Simán lehet hogy ezek a csajoknak simán egy keményebb időszak jött. Vagy megmutatták az igazi énjüket. Azért sokan tartózkodóak kezdetben aztán felengednek.

2017. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!