Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz minden fiú szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz minden fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Átlagos visszafogottabb lánynak tartom magam, sőt régebben önértékelési problémáim is voltak, sosem láttam szépnek magam, most sem. Korábban a környezetemből se kaptam sok pozitív visszajelzést. Most viszont hirtelen nagy lett az érdeklődés. Mindig ugyanaz a lemez, elkezdek haverkodni egy fiúval, akitől nem akarok semmit és őrajta se látom, h tetszenék neki, de pár hónap után belém szeretet. Pedig én nem akarom ezt, csak szeretem ha vannak fiú barátaim is mert velük könnyű kijönni, legalábbis eddig azt hittem, olyan is szerelmet vallott már, akinek barátnője van, de én mindenkit lepattintottam, nem akarok mostanában semmilyen párkapcsolatot, nem is lenne időm rá.

2017. márc. 17. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen szerelmi vallomások nagy része sokkal inkább a "de meg akarlak dugni" érzés lehet részükről.

Az meg, hogy elkezdesz haverkodni egy fiúval akitől nem akarsz semmit elég nagy ostobaság. A fiúk rámozdulnak egy lányra aki bejön nekik külsőre és személyiségre is, pláne, ha nincs senkijük. Nincs ebben semmi érthetetlen.

2017. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert te vagy a sör ?
2017. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ne úgy képzeljétek el a szerelmi vallomást, hogy csak úgy kimondja. Hanem először csak látom rajta, hogy másképp viselkedik, aztán egyre érzelmesebbé válik ,a viselkedésén látszik ,hogy másképp néz rám, aztán jön csak a vallomás.
2017. márc. 17. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Majd elmúlik.
2017. márc. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Örülj neki, majd 10 év múlva lehet rád se néznek.. Ja amúgy csak megakarnak dugni
2017. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy értékes személyiségű, vagy nagyon vonzó vagy. Amíg nem találsz olyan embert akiért te is akarod, vagy olyat aki megérti ezt, ha az ellenkező nemből barátkozol sajnos vele jár, főleg, hogy a srácoknál sokkal komolyabb a 'társkeresési kényszer', mint lányoknál. Nem tudsz ellene sok mindent tenni, vagy folyamatosan elutasítod őket, vállalva, hogy ezzel sok baráti kapcsolatod valszeg velük tönkre megy, ha nem viselik el az elutasítást, vagy maradnak a lány barátságok.
2017. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szeretlek <3
2017. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak kb 10 évet kell kihúznod pasikat lepattintbva, utána már egyiknek sem fogsz tetszeni.
2017. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!