Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam el egy foglalt pasinak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Már kezdem unni, hogy csak ő jár a fejemben...
2017. febr. 24. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,mióta ismered,mennyire,ő hogy viszonyul hozzád,mennyire él komoly kapcsolatban,ő mit veszítene,ha borítanàd a bilit.Nem egyszerű dolog ez.Kockàra tehetsz sok mindent,ő meg plàne.
2017. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó próbálgatni, hogy Pandóra szelencéje mennyire nyitható....


Ha nem érdekled, akkor rosszul venné ki magát a dolog. Ő nem lép, néha furin bámul rád, vagy kerül, te meg ugyanúgy főnél a levedben.


Ha viszonozza, akkor viszont nyakik lennél a kakiban, mert a társa eléggé megkavar mindent. Pl kérdéseket vet fel, hogy veled komolyan gondolja-e vagy csak tetszik neki, hogy van aki fut utána? Ha egy férfi csak úgy lelép egy másik nővel, akkor ez rátok nézve milyen jövőt vetít eléd? Hogy téged is csak addig használ. amíg egy jobb bige be nem dobja magát.


A szerelem bonyolult még akkor is amikor kölcsönös, és két félt semmi nem köti másokhoz. Hát még így milyen bonyolult, hogy az egyiknek van valakije.


Én nem tenném. De én a tiszta helyzeteket szeretem. És nem vágynék egy foglalt férfire, akkor se ha épp beleszeretek.

2017. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem latom a logikai kapcsolatot itt. Mi tortenne, ha szolsz neki? Semmi. Max. kinos lesz, es utana meg ez a szitu is a fejedben lesz.
2017. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el,ha tudjátok kezelni a helyzetet.
2017. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kapcsolatban voltam, nem borítottam volna egy ilyen szerelmes vallomásért a meglévőt.

De tudom hogy nagyon sok férfi megtenné.

Viszont ha megteszed legalább nem agyalsz tovább. Akár pozitív lesz az eredmény akár negatív.

2017. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod neki, akkor is a fejedben fog járni, ráadásul csak sokkal kellemetlenebb lesz utána a helyzet.
2017. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondod neki és mondjuk elutasít, akkor legalább segít továbblépni és könnyebben túl leszel rajta. Nem tudom, milyen helyzet persze a tiétek.
2017. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy hitessem el az agyammal, hogy elutasított? És megpróbálni túllépni? :(
2017. febr. 25. 20:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, ha az önámítás jol megy. De inkább az egyenes utat választanám. Akkor nem maradnak kétségek. Az is lehet persze, hogy a nyakadba ugrik.
2017. febr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!