Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa dolgokat mond és tesz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa dolgokat mond és tesz. Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Ritkán tudunk találkozni, messze lakunk egymástól, de legutolsó találkozásuk alkalmával azt mondta nekem, hogy az éltett őt, hogy nemsokára láthat engem, illetve csak arra tudott gondolni, hogy hamarosan újra láthat. Sokat bújt hozzám... Alakulóban lévő kapcsolat. Szerintetek szerelmes? Mondhat ilyeneket egy pasi a lánynak, ha nem szerelmes? Én kezdem megszeretni, de szeretnék tisztán látni. Tőle még nem akarom megkérdezni, hogy szeret-e. Korai volna. 24/l

2017. márc. 5. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondhat ilyet, ha nem szerelmes. De hiteles választ nem tudok adni, nem ismerem azt, ahogy te és a tag szocializálódott gyerekkorától fogva. Ezt nem nagyon fogod megtudni addig, amíg meg nem lesz az első aktus. Utána kiderül, hogy csak meg akart kapni vagy tényleg folytatja veled a kapcsolatot. Sok mindent képesek bekamuzni az emberek egy (vagy több) jó élményért.

29F

2017. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz a megérzéseidre hagyatkoznod, mert sok fickó akkora taktikus, hogy még a sírást is be tudja kamuzni egy érzelmesebb, romantikusabb pillanatban, hogy egy nőt ágyba tudjon vinni. Volt már itt ilyen dolgot átélt, csalódott kérdező nem is olyan régen.
2017. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már minden megtörtént közöttünk, szóval a testi szerelem is hozzátartozik a kapcsolatunkhoz, de még nem mondta ki, hogy szerelmes belém...
2017. márc. 5. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Töbször is vlt szex? Akkor talán nem fog lelépni...a szerelemhez idő kell, bár kicsit fura nekem ez. Én eleve csak akkor fekszem le egy nővel, ha már érzem a szerelmet és ki is mondtam neki.
2017. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Többször megtörtént már közöttünk. Nem tudom, hogy a szexért mondta-e, hiszen ezt már akkor mondta, mikor együtt voltunk. Olyanokat mond, hogy alig várja, hogy lásson illetve szereti hallani a hangom... szóval kedveskedik. Biztos kedvel.
2017. márc. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!