Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, és az étterem ahol voltam párszor ott nagyon megtetszett egy pincérlány, aki 22-23 év körül lehet. Lehet esélyem? Többi lent

Figyelt kérdés
Mosolygós és nagyon aranyos,ha egymásra nézünk mosolygunk,természetesen ez valamennyire a munkájával jár és nem is feltétlen van jelentősége ennek.A lényeg,hogy engem még ennyire egy lány sem ragadott meg,ezért is szeretném megkérdezni tőletek, hogy szerintetek egy 20 éves fiúnak lehet esélye egy 23 év körüli lánynál? Illetve ,hogyha úgy döntenék hogy bármilyen úton-módon is bepróbálkoznék egy pincérlány nem hinném,hogy díjazná ha munka közben mennék oda és hívnám el,főleg ha mások is látnák ezt az egészet. Mit gondoltok erről a helyzetről? Külsőről annyit,hogy szeretnek a lányok és adok is magamra,szóval esélytelen nem lenne,hogy helyesnek talál,dehát persze ez nem minden..(és ez sem biztos persze)
2017. márc. 18. 00:13
 1/10 Ntmlan válasza:
Én 22 vagyok és azt mondom, hogy a kor nem minden, de attól még jó, ha tudod pontosan, mert vannak akik fiatalabbnak néznek ki, mint amennyi évesek valójában. Viszont az a tény, hogy nem ismered a környezetét és hogy milyen ember valójában, ez rontja az elméleti esélyedet, de még ha ezt a külsőd üti is, ahogy azt magabiztosan írtad, akkor sem tudod, hogy van-e barátja. Ha ezek is mind okésak, akkor jön a "hogyan?". Ha megvárod még végez, az eszelősen félelmetes, ha megszólítod munka közbe, akkor vagy a karrierjét kockáztatja, vagy leégeted, főleg ha barátja van, vagy számára kínos helyzetbe hozod. Vagy esetleg van még a szalvétás megoldás, ez a legesélyesebb, ha felkapott helyről van szó. Ha fontos a megfogottság érzésed, akkor kiküszöbölöd a lehetséges összes legrosszabb esetet, ha nem akkor fejjel is beleugorhatsz.
2017. márc. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,viszont az utolsó mondatod nem értem.Illetve a szalvétás módszert hogyan kiviteleznéd?
2017. márc. 18. 01:18
 3/10 Ntmlan válasza:

Ha számít neked a lány, akkor előtte végigvezeted magadban, hogy mik lehetnek a következményei annak amit teszel vagy mondasz(például nehogy beleugorj egy "van barátom" mondatba).

Én egy előre megírt szalvétával kezdenék. Ami mindig bejön:"szép a mosolyod!:)". Ez egy nem tolakodó és nem ijesztő mondat. Megírod nagy betűkkel, kiteszed az asztalra mielőtt odaér, ha odaért akkor önkéntelenül is elolvassa(vagyis erre elég nagy az esély). Fontos, hogy úgy tűnjön mintha abban a pillanatban írtad volna meg, vagyis érdemes nem gyűrött szalvétát vinni, hogy nehogy azt higgye, hogy nem ő az első, akinek megmutatod. Az is fontos, hogy mielőtt az asztalhoz ér, nagyjából két-három méternél látni fogod, hogy elolvassa-e a szalvétát(vagy legalábbis kíváncsi-e rá, hogy kié az ami az asztalon van egy szalvétára írva), ha látod abban a pillanatban, akkor meg kell emelni, mint az étlapot, ha előtted áll akkor felé kell fordítani és ha tetszik neki, akkor elmosolyodik.

2017. márc. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, felnőtt vagy, itt már nem számít 2-3 év korkülönbség.

Én is a szalvétás módszert javaslom.

2017. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
43%
Nem akarlak elkeseríteni, de jobb szembenézni a valósággal. Nem te vagy az egyetlen férfi, akinek tetszik a csaj, s akire rámosolyog akár naponta többször is. Elsősorban neki ez a munkája, ezt kell csinálnia. A másik dolog, naponta X mennyiségű férfit szolgál ki, a nagy számok törvénye alapján kb. minden harmadik-negyedik randira hívná (vagy hívja is), és gyanítom, hogy a szalvétás trükközést is naponta ellövik nála. Jegyezzétek meg, nem azért mosolyog rátok a pincér/pultos/eladó/információs csaj, mert tetszetek neki, hanem mert neki 100-ból 100 faszira kötelezően mosolyognia kell, sőt, még a kezelhetetlen ügyfelekre, a sötét bunkó parasztokra is. Ettől függetlenül tehetsz egy próbát, hátha mégis, bár én alapból nem próbálkoznék kereskedelemben dolgozó nőnél.
2017. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

gyakorlati szempontból esélytelen kategória, főleg ha itt és így teszed fel a kérdést, mert abban látszik, h a csajozásban nem vagy annyira jártas.

naponta 10-15 férfi hívja randira, és ha még az imsert mondás szerint könnyűvérű a pincérlány, akkoris 1 a 10-hez az esélyed ami azt jelenti h pénzesnek és jóképűnek kell lenned.

Ennek ellenére egy próbát megér de máris túlgondoltad a dolgot sztem

2017. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A csinos pincérnők sincsenek feltétlenül kapcsolatban. Csak mert ő sokaknak tetszik, még nem biztos, hogy talál is a jelöltek közt megfelelőt. Én is ismerek olyan csinos, normális lányt, aki nem talál egy valamire való férfit. Amúgy meg a csinos pincérnők is csak ugyanolyan emberek, mint a kérdező; miért ne lehetne esélye?

Kérdező: ha meg sem próbálod, akkor biztos, hogy nem fog sikerülni. Szerintem a szalvétás megoldás elég mesterkélt. Egyszerűen fizetéskor kérdezd meg, volna-e kedve valamikor meginni veled egy kávét. Ha barátja van, akkor egy sajnálkozó mosollyal nyugtázod a tényt, és max. nem mész oda többet, ha kínosnak érzed a szituációt. A nők értékelik, ha valaki civilizáltan és egyenesen mer hozzájuk közeledni. Egy ismerősöm egyébként hasonló szituációban elsőre elhajtotta a későbbi férjét. Szerencsére a fiú nem adta fel. Szóval csak bátran!

2017. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ntmlan válasza:

én csak a biztosat írtam, nem mindenki szereti az ilyen fajta nyomulást, elsőre a jó külsejű férfira azt is hiheti, hogy annyira öntelt, hogy már azt hiszi minden lány elmenne vele kávézni már attól hogy megkérdezi. De ettől függetlenül nem lehetetlen, hogy beválik az egyenesség. A negatív válaszadókkal pedig nem értek egyet. Ezzel azt ismerik el, hogy minden nő egyforma, csak akkor nem tudom minek válogatnak.

A munkamosoly meg a szabadmosoly közt van különbség, ha elég jó a szemed akkor kiszúrod, amúgy meg kiderül a végén hogy csak munkamosoly-e vagy nem.

2017. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3,


én a szalvétás módszernél arra gondoltam, hogy ott hagyod a számod a végén egy üzenettel esetleg.


a házi szalvéta más mintájú lesz, mint az otthoni, erre nem gondoltál?:)


egyszerűbb elhívni valahova szóban.

2017. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 24 éves vagyok,a barátom 18...Lehet,sőt.

24/L

2017. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!