Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megtetszett egy pincérlány az...

Megtetszett egy pincérlány az étteremben, hogyan tudnék esetleg megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Péntek este voltunk haverokkal sörözni, beszélgetni az egyik étteremben. Engem azonban most kivételesen nem a többiek viccei kötöttek le, ugyanis megláttam az egyik pincérlányt, aki azonnal megtetszett! Sajnos nem tudtam még csak egy pár szót sem váltani vele, mert rendeléskor és fizetéskor sem ő jött oda hozzánk (pedig aztán mentünk több kört is a fogyasztásban, hogy jöjjön végre oda, de hát sajnos semmi). Én viszont egyszerűen nem tudtam elfelejteni ezt a lányt, volt valami egészen különleges a megjelenésében meg úgy általában is. Megfogadtam magamnak, hogy jövő héten valamelyik este majd visszatérek a helyre, de ezúttal csak egyedül, hátha ezt látva esetleg megsajnál és odajön az asztalhoz :D

A haveroknak amúgy nem mondtam semmit a dologról, mert részemről ezt teljesen másnak érzem, mintha csak 5 kan elmegy valami csehóba sörözni, alaposan odacsapnak a hangulatnak, aztán minden szembejövő csajt fel akarnak szedni maguknak. Szerintetek van rá esély, hogy megismerkedjek ezzel a lánnyal, valami jó ötletet tudnátok esetleg adni, hogyan vegyem fel a kapcsolatot vele? Sajnos csak egy becenevét hallottam a másik pincértől, tehát a facebookos ismerkedés kizárva. Ja és ahogy már az előbb is írtam, a "szia cica, van gazdád?" jellegű megnyilvánulásoktól pedig kíméljetek! :D

18/F



2015. jan. 4. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
naponta három hozzád hasonló faszi érzi ugyanezt egy ottani sörözés után, és ezt a csaj is jól tudja
2015. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NewFreeee ***** válasza:
Szerinted hányan próbálkoztak már be nála? Számodra egy csinos pincérlány, számára te pedig egy átlagos hétköznapi vendég vagy aki már megszokott módon fel akarja szedni. Az ilyeneknél esélyed sincs. Én is próbálkoztam már ruhatárosnál amikor felírta a számot megkérdeztem tőle, hogy a számát is odaírná e, pedig látszott rajta, hogy szimpi vagyok neki, direkt ezért is kérdeztem meg. Nulla... Pultos csaj... Szintén. Még a beszélgetést is kerülte körülbelül. Szerintem ne éld bele magad az ilyenekbe. Nem mondom, hogy lehetetlen, de rohadt nehéz a munkahelyükön flörtölni velük, esetleg próbáld meg azon kívül. Ott már átlag esélyeid vannak.
2015. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal sajnos én is tisztában vagyok, hogy ott az étteremben nem sok esélyem van nála. De máshol mégis hogyan tudnék ismerkedni vele, ha még a nevét se tudom? :O
2015. jan. 4. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kitartóan, de ne tolakodóan! Mást úgyse tehetsz.
2015. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"esetleg megsajnál és odajön az asztalhoz"

persze megsajnál,miért kéne megsajnálnia?

2015. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A pincereknek általában megvan, hogy ki melyik asztalt szervirozza, így ha te le ülsz egy helyre, odamegy egy pincér, akkor a te kiszemelted nem fog már odatolakodni.
2016. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!