Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm más pasikkal álmodik, de mikor rádöbben álmában, hogy vagyok neki, lelkiismeret furdalása lesz és visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
A barátnőm gyakran álmodik más pasikkal és általában vagy összejön velük vagy volt már erotikusabb álma is, de mikor ráeszmél, hogy vagyok neki, visszatér hozzám. Ez mit jelenthet? Nem vagyok féltékeny, mert mesél róla, s tudom, hogy szeret, ráadásul sokszor van, hogy teljesen nagy lelkiismeret furdalás gyötri álmában, azután hogy rájön, hogy vagyok neki.

2017. márc. 18. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én eddig csak akkor álmodtam ilyesmit, mikor nagyon rossz volt a helyzet a kapcsolatomban, nem voltam boldog, kerestem a kiutat, csak még nem mertem lépni.

Hogy a barátnőd miért álmodik ilyeneket, azt nem tudhatom, de nekem ez volt a tapasztalatom.

2017. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden oke a kapcsolatommal es megis almodok neha mas pasikkal. Nincs buntudatom miatta, mert ezek csak almok, neha sajnalom is, ha esetleg tul koran felebredek :D Az eletben minden rendben van, boldog vagyok a parommal, szerintem almomban azert nem bun masokkal szorakozni. Az eletben egyaltalan nem csinalok ilyesmit es nincs is kenyszerem ra.
2017. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyesmi nem áll fent. Azt mondja, hogy van, hogy el is sírja magát álmában, mikor rájön, hogy ez által el is veszíthet. Ráadásul nap, mint nap a visszajelzéseiből az jön le, hogy boldog velem, meg hogy szeret. Egyedüli dolog ami rossz mindkettőnknek, hogy az egyetem miatt kénytelenek vagyunk távkapcsolatban élni. De mindent megbeszélünk és mindenbe beavatjuk a másikat és működik így. Ráadásul együtt tervezünk, tehát nem hinném, hogy a te eseted áll fent.
2017. márc. 18. 11:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor álmodtam ilyeneket amikor hiányoltam a figyelmet a törődést a kapcsolatomból. Alapvetően én sosem bírnám megcsalni a páromat akkor sem, ha egyébként már nem érzem azt, hogy szeretem ez ellenkezik az elveimmel és még a gondolatától is mardos a bűntudat. Írtad, hogy távkapcsolatban éltek, lehet hiányzik neki az, hogy mellette legyen akit szeret és ezért álmodik ilyeneket mert így, hogy távol vagy ezt tőled nem kapja meg úgy, ahogy szeretné. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy másra vágyik, egyszerűen csak a szeretetet hiányolja és ez így nyilvánul nála meg.
2017. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez elég valószínű. Igaz, hogy nap, mint nap éreztetjük egymással, hogy szeretjük egymást, de mindketten érezzük, hogy úgy az igazi, mikor együtt vagyunk. És ő is hasonló elveket vall, mint te, kedves utolsó válaszoló, tehát a megcsalás még meg se fordulna a fejében, mert tényleg szeret, valamint ellenkezik az elveivel.
2017. márc. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!