Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szingli életmód okozott már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli életmód okozott már valakinek később ismerkedés vagy párkapcsolat alatt bármilyen problémát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megtudni, hogy volt e bárkinek gondja ismerkedés alatt, vagy párkapcsolatban a szingli szabadságból adódó lehetőségekből.


Gondolok itt arra, hogy túl sok volt a partner, vagy ugye van akik elítélik a négerrel való szexet, esetleg prostizás, tapasztalatlanság...

Meg nem csak szexuális dolgok, például utazgatott a világban kötetlenül, vagy sokat késő estig bulizott...


Persze van amit kapcsolat alatta is ugyanúgy meg lehet tenni csak más feltételekkel.


2017. márc. 18. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor értelmezzük a kérdést: Te szingli vagy, háltál négerrel és ez most gondot okoz a többi nőnél ?
2017. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyenek nem voltak. Attól, hogy egyedül voltam még nem feküdtem le fűvel-fával meg buliztam. Nyilván arra hogy pl, hogy szerettem egyedül lenni, olvasgatni, sportolni már kevesebb idő jut. Mint mikor semmi más dolgod nincs, de a legtöbb ilyesmit párkapcsolat mellett is meg lehet tenni. Az, hogy egyedül vagy nem indok arra, hogy elveszítsd a kontrollt. Érteles ember akkor is úgy él, hogy ne kelljen utána szégyenkeznie.
2017. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1:

szingli vagyok, nem dugtam négerrel, soha nem is akarok :D

csak szingliként most ugye szabad vagyok, nem érzem azt, hogy annyira párkapcsolatot szeretnék és érdekelne kinek milyen gondjai voltak később, hátha tanulságos lesz számomra is...


mondjuk nekem van pár dolog amihez kötöm magam, pl nekem eddig szex csak kapcsolatban fér bele és gondolkodtam, hogy vajon ha megtenném kapcsolat nélkül mennyivel lenne más, mondjuk erre annyira nem vágyom, csak egy lehetőség...sok-sok dolog csak párkapcsolatban fér bele, vagy nagyon közeli kapcsolatban...


én inkább az a fajta vagyok akit az érzelmek irányítanak, vagyis inkább eddig csak korlátokat szabtak...


most van egy új dolog amit szeretnék kipróbálni, de nem tudom később ebből mennyire lehet gond :) ez nem teljesen szexuális töltetű dolog, de az is lehet része akár...


24F

2017. márc. 18. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
odáig még nem jutottam el, hogy gondot okozzon.
2017. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiadsam! Valaki trollkodik a fiókoddal? :) egyébként volt hogy szingliként nem voltál szabad? Letöltendőt kaptál? :)
2017. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

SziSzilvi95 remélem senki nem trollkodik a fiókommal :)

még szerencsére azt is megúsztam :D

csak most szingli vagyok és inkább mások hibáiból tanulnék, mint a saját bőrömön tapasztalnám meg :)

2017. márc. 30. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről, hogy vkivel azért nem akartak tovább ismerkedni, mert megtudták, milyen életet folytatott előtte. :) De hát mindenki vállalja a következményeket, ez így van jól.
2017. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!