Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az embernek nincs diplomája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek nincs diplomája és "normális" állása se de gazdag és okos akkor gond az előbbi 2 állítás társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Sok társkeresés kezdődik úgy, hogy mi a végzettség, mi az állás. Ezzel az anyagi helyzetet és az intelligenciát mérik a másikon (szinte mindig). Na de mi van akkor ha az illető nem értelmiségi, nincs állása de okos, gazdagabb és a jövedelme is több mint egy diplomás dolgozónak? Például sok ingatlanja van és kiadja azokat rengeteg pénzért akkor hiába nincs diplomája és állása biztosíthatja a másiknak a jólétet még sokkal jobban is mint amit elvárna egy nő. Esetleg Ingatlan üzletekkel foglalkozik (esetleg mással) de nem állás szerűen, viszont sok pénzért cserébe. Esetleg családi cégnél dolgozik (ott se állás szerűen). Természetesen nem illegálisan csak nem úgy mint általában az emberek. Ez esetben ha megkérdezik van e diplomád, állásod a válasz nem lenne. Viszont az ember állandó jövedelme sokkal több lehet mint egy jól fizető diplomás állásúnak, okosabb is lehet. Ambíció a több pénzért pedig alap de nem úgy, hogy több legyen a havi fizetés. Ez esetekben hogy reagálnánának a nők? Esetleg, hogy kéne felvezetni? A kérdés nem társkeresés és nem is provokáció csak érdeklődés. Főleg nők véleményére érdekel. Beszólogatásokat ha lehet mellőzzétek.

2017. jan. 13. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Én diplomásként diplomás társat kerestem, és NEM az anyagiak miatt (vannak csóró diplomások is). Egész egyszerűen az én szememben érték az, ha valaki tanult, művelt, és "értelmiségiként" él, tehát nem Éjjel nappal Budapestet néz a tévében, hanem el lehet vele menni mondjuk színházba; akinek nem kell egyenként elmagyarázni azokat az idegen szavakat, amiket én a hétköznapokban teljes természetességgel használok, stb.

Az ambíció pedig nem azt jelenti csak, hogy az embernek minél több pénze legyen. Az én párom ambíciója az, hogy új dolgokat fejlesszen ki, amik segítik az emberiséget és óvják a környezetet is. És én ezért nagyon tudom tisztelni.

2017. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ahogyan leírtad a kérdést, abból már látszik is, hogy miért számít, ha valaki tanult is, nemcsak pénze van ingatlanokból.
2017. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Az első válaszolónak hozzáfűzném,hogy nagyon sok embernek van diplomája, műveltsége még sincs. Nem feltétlenül fogja megérteni egy diplomás az összes idegenszó jelentését magyarázat nélkül, ahogy egy szimpla érettségivel rendelkező sem biztos, hogy kevesebbet tud, mint te. Élő példa volnék erre én, nekem érettségim van és önerőből beindított, 0-ról elkezdett cégem. A főprofilom persze megkívánja a változatos beszédmódot, hiszen média és kommunikáció területén húzódik, de diplomám nincsen. Te alapvetően lehülyéztél engem a kijelentéseddel, egy kalap alá vetted a diploma nélkülieket, én meg most akkor mondjam rád,hogy beképzelt agyoniskolázott ? Rád azt is mondom, van egy papírod, valószínűen kevesebbet keresel, mint én és még főnök sem vagy. Na köszi, puszi! :)
2017. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Légy férfi a talpadon, érts a nők nyelvén, a többi nem számít.
2017. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a diplomát és a normális állást nem a pénz miatt várnám el. Ha olvasott és művelt vagy, lehet veled beszélgetni irodalomról, filozófiáról, politikáról értelmesen, ha meghallgatsz másokat és felülvizsgálod az álláspontodat, ha eljössz velem színházba és múzeumba és ha teszel valamit más emberekért is, no persze és ha legális amit csinálsz: bánja fene.
2017. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Diplomát minden hülye tud szerezni, aki alkalmas egy középfokú nyelvvizsga megszerzésére. Az idegen szavak használata a mindennapokban szerintem szükségtelen, már ha nem szálltam el annyira magamtól, hogy feltételezzem, a partnerem beszél magyarul. Mondjuk az a tudat is borzasztó, hogy is suttyó aki nem jár színházba. Nem sok hiányzik és eret vágok magamon.

Tanár/f

2017. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te sokkal jobban járnál azzal, ha élőben ismerkednél, elvégre ha tényleg okos vagy, az egyből meglátszik, meg nyilván az is, hogy tudsz magadról gondoskodni. Nálam nem számít az, hogy van-e otthon egy szép barnakötèsű könyved, ha mellette MŰVELT vagy, és persze legalább valamennyire okos is. De az hogy valaki okosnak képzeli magát (mivel nem tudom hogy mit értesz ez alatt), az bizony nem elég.
2017. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De hát ha megkérdezik, hogy mivel foglalkozol, csak annyit kell mondanod, amit leírtál... ingatlanokat adok ki... kész, nem kell macerálni hogy milyen iskolákat végeztél
2017. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Szintén az elsőnek, nekem két diplomám van, nem büfé diploma és az Éjjel nappal Budapestnek kb. az összes részét láttam a kezdetek óta. Tehát, ha szerinted attól függ valaki műveltsége, hogy mit néz szabadidejében akkor te elég primitív vagy.
2017. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Attol hogy valakinek diplomája van még lehet az élethez hülye.

A volt párom büntető jogász,mégis nézi az Éjjel Nappal budapesten és pl soha nem jött el velem szinházba. A jelenlegi párom meg köműves és töbször voltunk megnezni egy szinhazi előadás.

Gyed alatt dolgoztam egy kocsmába és néha egy Egyetemi Sörözőbe is. Az egyetemistak között elék sok faragatlan,tiszteletlen és udvariatlan srac volt.

Tehát mivel en nem tanultam tovább,mert nem akartam buta és műveletlen vagyok kedves első válaszoló?

En buszvezető akartam lenni,ahoz volt kedvem,attol fügetlenül meg sokminden erdekel meg sokmindenhez hozzá tudok szolni.

Jelenleg Fegyőr vagyok,igy tudtam megoldani a lányom.

Eretsegim van,kutyakikébző engedéllyem,fegyvervizsgám és Bv-s sulim.

Jol beosztom a pénzem és mindenünk megvan.

N25

2017. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!