Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 23 éves koromra se volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 éves koromra se volt soha barátnőm, nem is tudok lányról, akinek tetszettem volna, akkor már engedjem el a dolgot végleg?

Figyelt kérdés
Már egyre inkább érzem, hogy kicsúsztam az időből, végigtoltam a gimit és az egyetemet bármiféle kapcsolat nélkül, voltak lányok, akiknél bepróbálkoztam, de egyértelműen elutasítottak. Most pont belegondoltam, hogy 23 vagyok, másnak ilyenkor már tartós kapcsolata, felesége, gyereke van.
2017. márc. 19. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne!!!

Nekem sem voltak valódi barátnőim, nem volt párkapcsolatom 23 éves koromig.

Épp 23 voltam, amikor megismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, aki később a feleségem lett. Most nem mondom el, miért, de 7 év múlva elváltunk, azóta még 5 nővel éltem hosszan együtt, sokéves kapcsolatban, szerelemben.

Pedig ami hendikeppet itt föl szoktak sorolni, az nekem mind megvolt-van! A barátnőim között volt olyan is, hogy az ismerőseim közül aki látta, az mind, kivétel nélkül odajött hozzám, amikor négyszemközt voltunk, és azt mondta: -Ez a te barátnőd? Hű, csodaszép az a nő!

Na jó, azt is bevallom, hogy a többi 4 átlagos volt, de nem csúnya, illetve, öööö, hát, az egyik, de.

Szóval, ne add föl!

A személyiséged legyen vonzó, légy okos, művelt, humoros, vidám, élénk, legyen önálló véleményed.

2017. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szard le, hogy másnak tartós kapcsolata, felesége, gyereke van, mert ettől csak még inkább magad alatt leszel. A szerelem nem csettintésre jön. Arra törekedj, hogy legyél kerek egész, mert a leírásodból az látszik, hogy csak félember vagy. Ha már elmúltál 40, akkor már elkezdhetsz letenni a dologról, na de 23 évesen, mikor előtted az élet? Ne viccelj már. Lehet, hogy a melóhelyeden mosolyog majd rád a szerencse. Legyél optimistább, pozitívabb.
2017. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen téren nem mások a mérvadóak...mindenki beugrott már a kútba és persze sokan fuldokolnak is benne ugye :D

Ha már ráhangolódtál a témára, akkor indulsz a játékban el és komolyt vagy komolytalant, azt neked kell tudni.


Mindenesetre e filmet lessed meg:


[link]


Persze, csak egy film, de a mondandója annyi, hogy mindenkinek eljön az ideje valamikor csak el kell indulnia ;)

2017. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, 23 évesen már épp itt az ideje elkezdeni összeszögelni a koporsódat és kiválasztani a végső nyughelyedet.
2017. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel mersz próbálkozni én azt mondom, hogy ne add fel!

Igaz, én 31 vagyok és nekem sem volt soha barátnőm - nem volt szerencsém - azért még én sem adom fel teljesen. Bár az tény, hogy az idő elteltével gyökeret ver a gondolat, hogy tapasztalat híján mit tudnál nyújtani egy nőnek, de neked még nem késő azért.

2017. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!