Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyunk együtt engedjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyunk együtt engedjem?

Figyelt kérdés

30hetes kismama vagyok, 2 kisfiút hordok a szívem alatt.

Nem vagyok együtt az apjukkal, elhagyott...beijedt.

Nem szeretne az életünk része lenni... pedig attól, hogy nem vagyunk együtt még az ő gyerekei is.

Viszont az anyukája, (a leendő mama) érdeklődik és szeretné a babákat a szülés után is látni.

Szerintem nincs jogom tíltani, mert ő nem tehet a szakításról.

Viszont ahogy elmondja az anyukája, haragszik a fia mert velem tarja a kapcsolatot.

Szinte rosszul érzem magam, hogy miattam veszekednek...

Mit csináljak, nem akarok kálváriát.

21N



2016. okt. 13. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A kedves mama felnőtt nő.

Ha te úgy gondolod, hogy szeretnéd, ha nagymamája lenne a fiaidnak, akkor tartsd vele a kapcsolatot bátran.

Hidd el, el tudja dönteni ő maga, hogy megéri-e ez a veszekedést a pici fiával.

Meglehet, ő épp annyira megveti azért, amiért "beijedt". Nélküled is lenne balhé.

2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Amikor a barátnőm szakított az exével, az anyjával továbbra is tartotta a kapcsolatot, mert nagyon jól összebarátkoztak. Nem a családdal szakított! (Pedig ott még gyerek se volt.)

Megjegyzem, a nagymamának jogilag is van lehetősége tartani a kapcsolatot az unokájával, akár peres úton is igényelheti, ha te nem mennél bele. A kapcsolattartás mindig a GYEREK joga. A nagymama a gyerek számára egy nagyon fontos érték (ki kényeztetné el, ha nem a nagymama? :) ).

Amúgy is, mit foglalkozol az exed érzéseivel... ő hagyott cserben, a legkevésbé kell figyelembe venned!

2016. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jo a viszonyotok, jo nagyinak tartod, akkor hadd oruljon a kisunokainak :) Sok boldogsagot a picikhez :)
2016. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, most latom, h amiatt vannak ketsegeid,mert a draga apuka haragszik. Hat ez a legkevesbe sem szamit sztem. Ha lelepett, beijedt, akkor nem sok joga van beleszolni, ki tartja a kapcsolatot a picikkel!
2016. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyan tartod el magatokat?
2016. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Saját vállalkozásunk van a 2 testvéremmel, így biztos állásom van.

De ez most, hogy jön ide?...

2016. okt. 14. 07:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Joga van tartani a kapcsolatot a nagymamànak az unokokakkal ha majd megszületnek az hogy a kedves apuka beijedt meg haragszik arrol te nem tehetsz ezt neki kell belàtni hogy az apjukra szüksége lessz ha majd megszületnek!
2016. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nehogymar még te legyel tekintettel erre a pasira!!!


Persze, neki az lenne a legkozelebb, ha homokba dugja a fejet, s tudomast sem vesz rolatok. Azert nem akarja, h a nagymama foglalkozzon veletek, mert igy ezt nem tudja kivitelezni...


Tojjal a fejere, azzal jarsz ossze, akivel akarsz. Es a gyerekeknek is jo, ha ott a nagyi...

2016. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*legkonnyebb
2016. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez volt párod hibája amibe anyukáját is behúzza. Ne törődj ezzel.
2016. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!